2 marca 2024

Usługi dla biznesu – automatyczne księgowanie przelewów

W tym miejscu otrzymasz szczegółowe wiadomości o automatycznym księgowaniem faktur.

Prowadzący własne firmy stale szukają narzędzi, które pozwolą im w prosty sposób obniżyć koszty działalności, a równocześnie ograniczyć czas tracony na obsługę uciążliwych procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie faktur, ale również automatyzuje windykację nieopłaconych należności.

Automatyczna obsługa należności poprzez integrację z serwisem mass collect banku

Automatyczne księgowanie faktur za pomocą aplikacji Flobo możliwe jest dzięki zintegrowaniu tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz oprogramowaniem finansowo-księgowym firmy. Flobo czerpie dane o wydanych fakturach, a później nadzoruje czy przyszły przelewy od kontrahentów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, umożliwia aplikacji rozpoznanie poszczególnych płatników, gdyż każdy z nich ma przypisany niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który przekazuje należności. Automatyczne księgowanie faktur zdejmuje z przedsiębiorcy czasochłonny obowiązek ręcznego księgowania wpłat, co pozwala mu skoncentrować się na realizowaniu innych kluczowych dla powodzenia firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi oczekiwania nie tylko ogromnych firm, ale również i tych niewielkich, które każdego miesiąca obsługują zaledwie sto faktur. Flobo posiada jeszcze jedną przydatną funkcję, niesłychanie wartościową dla tych przedsiębiorców, którzy nieustannie borykają się z nieterminowymi klientami – to moduł automatycznej windykacji należności.

Flobo – dowiedz się czy przyda się w twoim przedsiębiorstwie

Nie jesteś przekonany czy robot Flobo to przydatne rozwiązanie dla przedsiębiorstwa, które prowadzisz? Flobo proponuje kilka typów automatycznej obsługi należności, między którymi odnajdziesz tę, która idealnie zaspokoi Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bez trudu obsługuje przelewy abonamentowe, toteż rewelacyjnie sprawdzi się w uczelniach językowych albo prywatnych, czy tam, gdzie płaci się czesne. Flobo przyda się też domom wypoczynkowym, hotelom, a nawet biurom turystycznym – aplikacja zaksięguje wpłaty od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i realizowane w ustalonych transzach. A co z podmiotami oferującymi rozmaite usługi? Gdy pomiot za realizację usługi wymaga wstępnej opłaty, Flobo będzie monitorować wpłaty do klientów i przekazywać do realizacji tylko opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]