2 marca 2024

Wyprawy w góry – kto może w nich uczestniczyć?

Wyprawy górskie - poznaj aktualną ofertę.

Uwielbiasz sporty ekstremalne oraz zastrzyk adrenaliny? Jeśli jesteś wymagającym podróżnikiem ceniącym pewne i świetnie opracowane eskapady nadzorowane przez kompetentnych przewodników, sprawdź wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – różne stopnie trudności

Zapraszamy na wyprawy, których celem są łańcuchy górskie nieomal każdego kontynentu. Propozycja adresowana jest do pasjonatów górskiej turystyki, tak zakładów pracy, jak i osób prywatnych, które uwielbiają aktywny wypoczynek i zdobyły już umiarkowane doświadczenie w podobnych ekspedycjach. Żeby partycypować w wyprawie niezbędny jest odpowiedni stan zdrowia oraz mocna kondycja fizyczna. Prowadzone przez nas wyprawy w góry można podzielić na trzy typy o odmiennym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, wyprawy wymagające oraz bardzo wymagające. Poziom umiarkowany to oferta dla osób sprawnych fizycznie, które brały już udział w wypadach na szczyty gór powyżej 4 km n.p.m. Najwyższym stopniem trudności charakteryzują się trasy bardzo wymagające, w których uczestniczą osoby o dużej tężyźnie fizycznej i zaawansowanych umiejętnościach.

Z jakiej przyczyny powinieneś wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają silne przeżycia. Umożliwiają zarazem spełnienie pragnień i sprawdzenie się w trudnych sytuacjach. Exploruj.pl angażuje profesjonalnych przewodników oraz liderów, którzy nie tylko poznali na wylot naturę górskiego krajobrazu, ale też chętnie dzielą się swoją wiedzą z partycypantami wyprawy. Są oni też w stanie zminimalizować ewentualne zagrożenie w skomplikowanych przypadkach. W ofercie Exploruj.pl znajdują się wyprawy między innymi na pasmo Pirin, w Dolomity i Alpy.

Siedziba:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]