21 kwietnia 2024

Potrzebujesz silników DC i serwonapędów? Sprawdź ofertę polskiego dystrybutora

Silniki bezszczotkowe zamówisz na ultrarobotics.pl.

Coraz szersze zastosowanie robotyki w wielu sferach przemysłu oraz automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych, zmusza do poszukiwania odpowiednich rozwiązań z zakresu sterowania i układów napędowych. Polska spółka Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując między innymi precyzyjne sterowniki serwomechanizmów i serwonapędy od renomowanych światowych producentów.

Ultra Robotics – polski dystrybutor silników elektrycznych prądu stałego

Istniejąca od przeszło dekady na rodzimym rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą silników elektrycznych DC, przekładni falowych i planetarnych oraz motoreduktorów (DC, BLDC i AC) produkowanych z materiałów najwyższej jakości przez uznanych światowych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, dostarczającej precyzyjne kompaktowe serwonapędy cechujące się wysoką niezawodnością i żywotnością. Produkowane przez Harmonic Drive przekładnie oraz napędy znajdują zastosowanie m.in. w produkcji robotów przemysłowych, systemów służących do automatyzacji intralogistyki czy frezarek, a ze względu na możliwość ich eksploatacji w ciężkich warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je też w kosmonautyce, kriogenice i lotnictwie.

Ultra Robotics jest też dostawcą produktów marki ELMO Motion Control z Izraela, znaną z najmniejszych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się szeroką obsługą informacji zwrotnych, wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci oraz wysoką przepustowością, a ich wydajność utrzymuje się na poziomie 99% nawet przy najmniejszych wymiarach. Z kolei jej napędy serwo z linii GOLD świetnie pracują w ekstremalnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy nagłej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od +70 do -40 °C, wysokiej wilgotności (nawet do 95%), a także przy narażeniu na intensywne wstrząsy mechaniczne i drgania.

Firma Ultra Robotics dostarcza też produkty Sesame Motor Corp, Positec, Eisele Antriebstechnik GmbH i Bodine Electric Company.

Siedziba:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]