21 kwietnia 2024

Sklep jubilerski to nie tylko zakupy, ale i przydatne usługi

Pod tym adresem zobaczysz najnowszą ofertę sklepu jubilerskiego Kraków.

Wraz z rozwojem rynku i zwiększeniem się dostępu do internetu, zmodyfikowaliśmy również nasze zwyczaje związane z robieniem zakupów. W dzisiejszych czasach bardzo często wykorzystujemy opcję zamawiania w sieci. I choć w internecie wyszukamy prawie wszystko, wciąż wiele przedmiotów należy nabywać w tradycyjnych sklepach. Pośród nich jest biżuteria.

Zalety zakupów u jubilera

Zakup platynowego łańcuszka, pierścionka bądź broszki łączy się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. Zatem, by być pewnym, że biżuteria spełni całkowicie nasze wymagania, powinniśmy zobaczyć ją bezpośrednio w sklepie jubilerskim. Jest wiele argumentów, które przemawiają za takim działaniem. W czasie zakupów w sklepie jubilerskim, zwłaszcza gdy mamy zamiar nabyć pierścionek albo obrączki ślubne, mamy okazję nałożyć biżuterię i sprawdzić jak w rzeczywistości będzie ona wyglądać na naszym palcu. Jeżeli z kolei wybierzemy design pierścionka trafiający w nasz gust, ale okaże się on zbyt luźny albo za ciasny, złotnik na nasze życzenie dopasuje go do stosownego wymiaru ewentualnie zrobi nowy. Inną zaletą kupowania bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest możliwość skorzystania z profesjonalnej wskazówki jubilera. Pokaże on współczesne trendy we wzornictwie, pokaże które kamienie szlachetne będą pasować do naszej cery, pomoże nam dobrać stosowny kruszec, a osobom poszukującym biżuterii na prezent podpowie, co obecnie daje się z okazji imienin, ślubu czy chrztu.

Sklep jubilerski – naprawa zniszczonej biżuterii i skup metali szlachetnych

Sklepy jubilerskie nie tylko oferują sprzedaż swoich dzieł, ale także świadczą dodatkowe usługi. Kluczową z nich jest naprawa zepsutej biżuterii. Jeśli wypadł nam kryształek z kolczyka lub rozerwał się naszyjnik, złotnik ekspresowo i perfekcyjnie naprawi go w swoim zakładzie. Gdy odziedziczymy biżuterię po kimś z rodziny, kto miał większy obwód palca, jubiler poprawi obwód takiej bransoletki. Na nasze życzenie złotnik wygraweruje też na pierścionku lub wisiorku datę, podziękowania, gratulacje albo inny znaczący dla nas cytat. Z kolei jeżeli chcemy podarować komuś wyjątkowy upominek, ewentualnie mamy własny pomysł na broszkę czy też naszyjnik, możemy polecić jubilerowi stworzenie biżuterii według naszego szkicu. A jeżeli w szkatułce mamy zniszczoną czy też niepotrzebną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, zabierzmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie prowadzony jest skup złota.

Siedziba:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]