5 grudnia 2023

Zalety srebrnych kolczyków

W tym miejscu kupisz srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki to bez wątpienia jedne z najchętniej kupowanych przez kobiety akcesoriów. Pasują na każdą okazję – wyjątkowo uroczystą i mniej oficjalną. Zobaczmy w czym leży sekret, że są tak rozchwytywane, a także w jakich salonach można je dostać.

Srebrne kolczyki – najmodniejsze wzory

Srebrne kolczyki występują w rozlicznych kształtach. Najbardziej na czasie są delikatne wkręty, które pasują na różne wydarzenia, są skromne, ale jakże eleganckie. Równie często poszukiwane są długie akcesoria, które cudownie podkreślają szyję. Sprzedawane jako wysadzane naturalnymi kamieniami albo całkowicie klasyczne. Akcesoria zrobione ze srebra nie podrażniają skóry, co nierzadko dzieje się w przypadku biżuterii z tworzyw sztucznych. Najbardziej niebanalne kolczyki uzyskano techniką przyciemniania, więc dobierając je zwróćmy uwagę na numer próby oraz metodę ich wykonania.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze olśniewające

Srebrne kolczyki musimy dobrze pielęgnować i systematycznie usuwać śniedź, żeby ciągle prezentowały się doskonale. Należy odkurzać je regularnie delikatną szmatką zrobioną z miłego w dotyku tworzywa, używać specjalne preparaty zapobiegające pojawianiu się śniedzi, a przeznaczone na wyjątkowe okazje kolczyki trzymać w zamkniętych pudełkach. Nie wykorzystujmy natomiast domowych metod polerowania, typu szczoteczka do zębów czy ocet. Tego typu środki mocno niszczą miękką strukturę metalu szlachetnego.

Gdzie kupić srebrne kolczyki?

Szeroki wybór biżuterii znajdziemy bez wątpienia w e-sklepach, które proponują ekspresowe doręczenie i przeróżne promocje. Poza tym zakupy w internecie to niebywały komfort, który na pewno docenią przede wszystkim zabiegane Polki.