2 marca 2024

Jak wybrać kufry na motocykl

Dalsze informacje o kufrach motocyklowych Givi.

Nie ma większego znaczenia, czy jesteś hobbystą dalekich wypraw motocyklowych, czy na motorze dojeżdżasz do pracy – zapewne nierzadko musisz przetransportować jakiś bagaż, a jak zapewne wiesz, nie zawsze jest to łatwe. Co poniektóre przedmioty z pomyślnością przetransportujesz w plecaku, jakkolwiek nie wszystko się tam zmieści. Jednym z najbardziej praktycznych oraz bezpiecznych sposobów na przewóz bagażu jest kufer na motor. Ale jaki kufer na motor wybrać?

Kufry motocyklowe – rodzaje / Kufry na motocykl – wersje / Kufry do motocykla – rodzaje / Rodzaje kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne oraz boczne. Kufer na motor centralny to taki kufer, który jest montowany na tyle motocykla, kufry boczne natomiast instaluje się po jego lewej oraz prawej stronie.
Oba warianty kufrów mają swoje plusy. Kufry centralne są o wiele bardziej pojemne oraz stabilne, a dodatkowo – po zamontowaniu na nie odpowiedniej nakładki – są w stanie służyć jako oparcie, co poprawia komfort jazdy.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, masz możliwość je kupić pojedynczo lub od razu w zestawie. Są niesłychanie zróżnicowane, właśnie dlatego zanim dokona się zakupu, warto zaznajomić się ze szczegółowymi opisami pojedynczych produktów – i wybrać taki kufer, który najodpowiedniej odpowiada naszym oczekiwaniom.

Kufry na motocykl marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie musisz wybierać pomiędzy centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz jednocześnie oba typy, a to pozwoli Tobie przetransportować jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując finalnego wyboru kufra na motor, zwróć szczególną uwagę nie tylko na cechy produktu, jakkolwiek również na jego markę. My polecamy w szczególności markę GIVI, która na gigantyczne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych oraz idealny stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe oraz funkcjonalne – a to najważniejsze.

Siedziba:
MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: [email protected]