21 kwietnia 2024

Chcesz opanować malarstwo cyfrowe? Wybierz kurs digital painting

Kurs digital painting - więcej o ofercie na https://domin-krakow.pl/kurs-digital-painting-photoshop/.

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która obecnie zyskuje coraz większą popularność i jest wszechstronnie wykorzystywana m.in. w filmie, grach komputerowych i reklamie. Chciałbyś rozwinąć się hobbystycznie albo zawodowo? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i zdobądź nowe umiejętności, dzięki którym będziesz edytować zdjęcia w programach graficznych, jak również tworzyć bajkowe postaci i rozwijać koncept wymyślonych światów. Lekcje obejmują także kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przyda się do tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – czego się nauczysz?

Kurs digital painting to niewielkie grupy, najwyżej 8-osobowe, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć, które trwają po 3 godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się w cyklu tygodniowym, a w ich czasie uczestnicy poznają funkcje programów do grafiki, podstawy malarstwa, proporcji i anatomii człowieka, uczą się, jak korzystać z warstw i masek, odwzorować światło, a także tworzą koncept postaci. Nauka technik takich jak matte painting i photobashing pozwalają na uzyskanie spektakularnych rezultatów. Kompetentni instruktorzy z ciekawym portfolio zrealizowanych prac w każdej chwili służą fachową poradą, dokonują korekty i pomagają uczestnikom kursu tworzyć przykuwające wzrok rysunki cyfrowe.

Do kogo kierowany jest kurs digital painting?

Na kurs digital paintingu mogą zapisać się osoby, które ukończyły 15 lat. Został przygotowany zarówno z myślą o amatorach, pragnących rozwijać posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również kandydatach na artystyczne kierunki studiów (grafika, digital design) oraz osobach chcących pracować w branżach związanych z reklamą, animacją, filmem i grami komputerowymi.

Siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]