21 kwietnia 2024

Czy warto zdecydować się na kurs

Co trzeba wiedzieć o Photoshop kurs online?

Adobe Photoshop to oprogramowanie, które od dziesięcioleci jest najważniejszym narzędziem wykorzystywanym przez osoby trudniące się retuszem zdjęć i samych fotografików. Z czasem dzięki swojej wszechstronności, a w głównej mierze opcji dodawania do niego setek przydatnych pędzli imitujących efekty, jakie dają prawdziwe farby, program ten pokochali także graficy i ilustratorzy. Współcześnie twórcy filmów animowanych czy gier używają tego oprogramowania do planowania wyglądu bohaterów czy malowania teł w swoich projektach. Nie dziwi zatem fakt, że osoby, które chcą zagłębić się w świat digital paintingu, zwykle najpierw starają się zapisać się na kompleksowy kurs Photoshopa.

Photoshop – kurs przez internet czy w szkole rysunku?

Program Adobe Photoshop jest bardzo rozpowszechniony, z tej przyczyny każdego dnia nagrywane są setki godzin kursów ukazujących jego funkcje, jak również przedstawiających wykorzystanie coraz to nowszych pędzli, które można dodać. Część z takich poradników bez problemu wyszperasz na bezpłatnych platformach video, jakkolwiek z takich krótkich kursów ciężko nauczyć się dobrze Photoshopa. Rekomendowanym wyjściem jest uczestnictwo w kursie opracowanym przez wykwalifikowanego szkoleniowca, w czasie którego zaznajomisz się nie tylko z podstawowymi funkcjami programu, ale również dowiesz się jak je kreatywnie wykorzystywać. Takie kursy oferowane są głównie przez szkoły rysunku i malarstwa, jednakże jeśli nie możesz w nich partycypować, możesz uzyskać dostęp do kursów Photoshopa przez internet i poznać triki malarstwa cyfrowego bez opuszczania domu!

Cechy dobrych kursów digital paintingu online

Stawiając na kurs online Photoshopa wypada wybierać szkolenia, które nie zostawiają kursanta samego ze zwykłym poradnikiem pokazującym krok po kroku jak wykonywać dany rodzaj obrazu. Adobe Photoshop wydaje się na początku dla wielu użytkowników dość mylący i niekiedy niezbędna jest bezpośrednia pomoc nauczyciela, który wytyczy właściwy kierunek bądź wyklaruje, z jakiej przyczyny nie wychodzi nam konkretny efekt. Polecamy więc wybrać taki kurs Photoshopa online, który w ramach zakupionej usługi umożliwia kontakt z twórcą tutorialu, co sprawi, że każda trudność zostanie szybko przezwyciężona. Dobrze też znaleźć kurs online, na koniec którego sporządzona przez kursanta praca będzie starannie oceniona przez autora szkolenia. Korekta dzieła wykonana przez doświadczonego szkoleniowca uczy krytycznej oceny własnej twórczości, co umożliwia samodzielną identyfikację ewentualnych niedociągnięć technicznych.

Siedziba:
Digitalownia Studio Grafiki 2D i 3D
Workshop Kraków Sp. z o.o.
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 797-274-186
E-mail: [email protected]