5 grudnia 2023

Kurs rysunku – poszerzaj swoje artystyczne horyzonty

Kurs rysunku Kraków - w tym miejscu poznasz pełną ofertę.

Lubisz rysować i chciałbyś zdobyć nowe umiejętności? A może kończysz liceum i Twoim marzeniem jest zdać egzamin na Wydział Architektury na Akademii Sztuk Pięknych? Zgłoś się na wszechstronny kurs rysunku, który pomoże Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse w walce o indeks wybranej uczelni w Polsce lub za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują najlepsze efekty i przyjazną atmosferę nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej codziennie, jak również konsultacji online.

Do kogo kierowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał dla entuzjastów chcących realizować się na artystycznych kierunkach studiów, jak np. malarstwo czy grafika. Z tego typu kursów korzystają również osoby zainteresowane architekturą wnętrz, digital designem czy wzornictwem przemysłowym. Doskonałym pomysłem na urozmaicenie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które pozwalają na opanowanie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku obejmuje także rysunek dla młodzieży 13-16, kurs rysunku architektonicznego, digital painting oraz kurs przygotowujący na ASP. Każdy znajdzie warsztaty dopasowane do własnych potrzeb.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – dlaczego warto się zapisać?

Myślisz o warsztatach przygotowujących do studiów? A może chciałbyś zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga rozwijać kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co na pewno zaprocentuje za kilka lat. Kursy prowadzone są w domowej atmosferze, a doświadczeni pedagodzy nie tylko doradzają, ale też inspirują. Zgłoś się na kurs rysunku!

Siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]