2 marca 2024

Myślisz o studiowaniu architektury? Zapisz się na kurs rysunku architektonicznego

Wszystko, czego należy dowiedzieć się o kurs architektura, uzyskasz na domin-krakow.pl/kurs-rysunku-architektura/

Architektura od wielu lat jest jednym z najbardziej prestiżowych kierunków na polskich uczelniach. Na jego ogromne uznanie wpływa sporo elementów – w głównej mierze fakt, iż są to bardzo ciekawe studia oraz perspektywa wysokiej pensji i wciągającej pracy po ich ukończeniu. By dostać się na architekturę należy jednakże nie tylko wykazać się znajomością najważniejszych reguł rządzących tą dyscypliną, ale również umiejętnością rysowania. Jeśli nią nie dysponujemy, przed egzaminami dobrze jest odbyć kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – czego nas nauczy?

Osoby, które uczestniczą w kursie rysunku architektonicznego otrzymają wszechstronne przygotowanie do egzaminu na studia. Oferta jest adresowana do osób dysponujących co najmniej podstawowe umiejętności rysowania. Długość zajęć cztery godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje uczestnikom niezbędne wiadomości dotyczące perspektywy i kompozycji, jak również architektonicznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. W trakcie szkolenia przyszli studenci architektury pracują nad rysunkiem, a prowadzący pomaga im stworzyć pracę, która otrzyma pozytywną ocenę komisji na uczelni.

Kurs architektury – czy to tylko nauka rysunku?

Kurs rysunku architektonicznego obejmuje nie tylko rysunek, ale także porady specjalistów pozwalające przyszykować się należycie do egzaminów – między innymi na temat tego, jak stworzyć najlepsze portfolio na każdą z uczelni (na przykład te w Krakowie, Wrocławiu, Warszawie, Lublinie lub za granicą). Uczestnicy kursu mogą przystąpić do egzaminu próbnego, w trakcie którego zobaczą, czego mogą oczekiwać w najbliższej przyszłości. Szkoły rysunku oferują również swoim słuchaczom zajęcia z historii sztuki – ta wiedza okaże się niezbędna na egzaminie i w toku studiów.

Siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]