21 kwietnia 2024

Nauka rysunku dla amatorów i przyszłych studentów ASP

Nigdy wcześniej nie spotkałeś tak korzystnej oferty lekcji rysowania!

Rysowanie może być sposobem na życie i wyrażeniem siebie, niemniej jednak nawet osoby, które nie łączą z nim swoich artystycznych planów, mogą wynieść z niego duże korzyści. Udowodniono wszak, iż nawet okazjonalne rysowanie zbawiennie wpływa na naszą psychikę oraz emocje. Pomaga się odstresować i zapomnieć o codziennych problemach, jest także ważnym elementem wychowania. Spore korzyści wynikające z rysowania powodują, że wielu z nas postanawia podnieść swoje plastyczne umiejętności. Taką możliwość daje nam szkoła rysunku prowadzona przez profesjonalnych artystów.

Lekcje rysunku – dla kogo?

Grono osób, do których kierowana jest oferta lekcji rysunku, jest naprawdę szerokie. Część zajęć przygotowywanych jest z myślą o najmłodszych, dla których są okazją do kształtowania zdolności manualnych, wyobraźni oraz wrażliwości. Dużo osób rozpoczynających naukę rysunku to licealiści przygotowujący się do egzaminów wstępnych na Akademię Sztuk Pięknych – dotyczy to w szczególności takich miast jak Gdańsk, Poznań, Kraków czy Katowice. Nie brak również kursów adresowanych do hobbistów – osób, które po prostu uwielbiają rysować i chciałyby robić to lepiej, w pełni wykorzystując swoje możliwości.

Czego nauczymy się w szkole rysunku?

Szkoła rysunku oferuje kursy przystosowane do potrzeb osób o rozmaitych zainteresowaniach artystycznych. Wiele czasu poświęca się rysunkowi – to zdecydowanie najpopularniejsza forma plastycznej działalności. Niewiele mniejszą popularnością cieszą się lekcje malarstwa. Nauka rysunku i malarstwa to oczywiście nie jedyne kursy, które możemy wybrać. Dobre szkoły prowadzą także naukę malarstwa cyfrowego (ang. digital painting) oraz rysunku architektonicznego.

Siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]