5 grudnia 2023

Organizacja targów, kreowanie wizerunku marki – co zlecisz agencji reklamowej?

Uzyskaj rzetelną poradę specjalistów z agencji reklamowej Kraków, kliknij w to miejsce.

Działania reklamowe powinny być ważnym elementem podnoszenia rozpoznawalności marki niezależnie od tego czy jesteśmy producentem, usługodawcą czy dystrybutorem. Większe przedsiębiorstwa oraz korporacje mają środki finansowe na utworzenie i opłacanie własnych sekcji ds. marketingu, jednakże niewielkie firmy, które rzadko prowadzą akcje promocyjne, przeważnie szukają wsparcia u agencji marketingowych.

Agencja reklamowa – ekipa profesjonalistów pomoże Ci w promocji

Agencja marketingowa to grupa twórczych osób z ogromnym doświadczeniem, dysponujących wieloma umiejętnościami przydatnymi w branży reklamowej. Poprzez zatrudnianie ekspertów wspaniale orientujących się zarówno w obszarze tradycyjnych mediów, kampanii reklamowych w sieci (klipy i animacje viralowe, social media), jak i grafiki użytkowej (w tym przygotowanie do druku), agencja reklamowa jest w stanie zagwarantować klientom całościową obsługę. Młode przedsiębiorstwa mogą liczyć na stworzenie kompletnej identyfikacji wizualnej wraz z księgą logotypu i szablonami akcydensów (wizytówki, obwoluty oraz papier firmowy), a te które dysponują już swoim logo mogą być pewne, iż zostanie ono odpowiednio zastosowane na etapie tworzenia materiałów reklamowych – billboardów, folderów, stoisk targowych lub plakatów. Agencja marketingowa przygotuje też przyciągające, unikatowe artykuły na stronę www firmy, a także zaplanuje strategię interakcji z klientami za pośrednictwem mediów społecznościowych, jak np. Twitter, Instagram i Facebook.

Kiedy należy rozważyć współpracę z agencją marketingowa?

Oferta agencji reklamowej kierowana jest przede wszystkim do podmiotów, które nie posiadają swojego działu promocji. Aczkolwiek nie oznacza to, iż to jedyny model kooperacji. Praca agencji często polega na udzieleniu wsparcia istniejącemu już w firmie działowi ds. promocji. Na przykład, jeśli nie ma on wprawy w organizacji spotkań z klientami, sympozjów lub targów, które najczęściej wymagają skrupulatnego planowania, takie obowiązki można zlecić agencji marketingowej. Może ona również posłużyć za narzędzie wspierające budowę kompetentnej oraz zgranej grupy pracowników – należy zlecić jej organizację imprezy integracyjnej lub przygotowanie programu kursów. Na rynku funkcjonują tysiące agencji marketingowych, należy jednakże wybierać te, które zapewniają dostęp do jak największego grona kompetentnych profesjonalistów. Pozwala to na przekazanie wszelkich przedsięwzięć promocyjnych jednej agencjii dzięki temu łatwiejszy nadzór nad integralnością kampanii oraz wizerunku marki.

Siedziba:
K-MYK Agencja kreatywna
al. Powstania Warszawskiego 15
31-539 Kraków

Mob.: + 48 733-378-564
E-mail: [email protected]