5 grudnia 2023

Panoramy 360 stopni na Facebooku coraz popularniejsze. Dlaczego?

Skieruj się tutaj żeby zobaczyć, kto wykonuje zdjęcia 360 stopni.

Zdjęcia 360 stopni to niezmiernie atrakcyjna i stosunkowo nowa forma przedstawiania wnętrz lokali usługowych czy zakładów pracy. Zazwyczaj spotykamy je przeglądając Google Street View lub wizytówki Google Moja Firma, ale także natrafiamy na nie na najpopularniejszym serwisie społecznościowym – na Facebooku. Pozwala on na dodanie na profilu firmy takiego sferycznego zdjęcia. Jak więc możesz użyć panoramy sferyczne do promowania Twojej marki na Facebooku? Zalecenia prezentujemy w dalszej części tekstu.

Czym są sferyczne zdjęcia panoramiczne?

Zdjęcia 360 stopni to panorama sferyczna, które można oglądać pod różnymi kątami. Swobodne obracanie zdjęcia wywołuje doznanie osobistego przebywania w danym miejscu. Zdjęcia 360 stopni na Facebooku dają możliwość oglądania budynku, nieruchomości czy lokalu poprzez wybór kierunku, w którym patrzymy. Zdjęcia tego rodzaju tworzy się z pomocą dedykowanych aparatów oraz aplikacji. Dla użytkowników wyłączną różnicą w porównaniu do standardowych zdjęć cyfrowych jest opcja kliknięcia na takie zdjęcie kursorem, a następnie poruszanie nim w każdym kierunku.

Panoramy 360 stopni – reklamuj swój biznes

Panoramy sferyczne na Facebooka to znakomita metoda na reklamę Twojego biznesu bądź firmy. Zdjęcia 360 stopni dają spore możliwości prezentacji pomieszczeń lokalu gastronomicznego, biura albo hostelu. Taka forma zdjęć jest znacznie bardziej ciekawa i pomaga szczegółowo zapoznać się z konkretnym punktem. Udostępnienie sferycznych zdjęć panoramicznych na Facebooku będzie korzystnie oddziaływać na nasz wizerunek naszego biznesu przez klienta i zwiększy jego zaufanie do usług przez nas oferowanych, co zaprocentuje znacznie wyższym prawdopodobieństwem, że je zamówi.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne warto wykorzystać na Facebooku zwłaszcza kiedy prowadzimy biznes, który bazuje na atrakcyjnych wnętrzach (jak przykładowo hotel bądź sale konferencyjne), ale również jeśli chcemy zademonstrować naszym klientom biuro, w którym działamy czy też nakłonić potencjalnych pracowników, aby skorzystali z naszej oferty rekrutacyjnej.

Do przygotowania sferycznych zdjęć panoramicznych zatrudnij zawodowca!

Stworzenie zdjęcia 360 stopni, choć w teorii można opracować na własną rękę, niemniej jednak do celów reklamowych warto wybrać wykwalifikowanego fotografa zajmującego się na co dzień tematyką interaktywnych fotografii. Czemu to najlepsze rozwiązanie? Polecenie tego zadania wykwalifikowanemu fotografowi daje gwarancję wykonania dobrych jakościowo fotografii, które prócz tego będą bardziej przyjazne dla odbiorcy. Sama usługa nie jest też trudno dostępna ani droga. Na stronie Google Moja firma — Street View znajdziemy listę fotografów zalecanych przez Google do wykonania zdjęć 360 stopni. W katalogu tym wymienieni są tylko Ci specjaliści, którzy spełnili konkretne wymagania jakościowe Google oraz zamieścili określoną liczbę prawidłowych panoram 360 stopni.

Siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]