21 kwietnia 2024

Opieka techniczna WordPress – powierz ją specjaliście

Aktualizacja WordPress - usługa na miarę Twoich potrzeb.

WordPress, opracowany w głównej mierze jako platforma blogowa, błyskawicznie stał się jednym z najpopularniejszych systemów zarządzania treścią. Ponieważ bez problemów można opanować podstawy posługiwania się nim, a zarazem jest bardzo szybki, wykorzystuje się go w tej chwili do projektowania złożonych stron firmowych i sklepów e-commerce. Niemniej jednak ten CMS może być źródłem niemiłych niespodzianek, w związku z tym istotną i potrzebną usługą staje się opieka techniczna nad stroną www.

Z jakiego powodu należy powierzyć opiekę nad stroną ekspertowi?

Głównym warunkiem bezpieczeństwa strony jest bezspornie aktualizowanie jej do najświeższej edycji WordPressa. Nieraz jednakże przedsiębiorstwa po uruchomieniu strony lekceważą cykliczne wdrażanie najnowszych wersji CMS-a bądź aktualizacji używanych dodatków, przez co wystawiają witrynę na zawirusowanie lub ataki hakerów. Ponadto, pomimo że WordPress jest niezwykle prostym systemem zarządzania treścią, jego aktualizowanie może skutkować akcydentalnymi problemami z poprawnym funkcjonowaniem strony czy sklepu. Tym samym ważne jest, żeby działanie to realizował zawsze ktoś zaznajomiony z WordPressem, a jeżeli nie mamy w przedsiębiorstwie działu technicznego, należy powierzyć opiekę nad stroną specjaliście.

Do kogo adresowana jest pomoc z zakresu aktualizowania WordPressa?

Usługa utrzymania WordPressa to oferta adresowana zwłaszcza do odbiorców biznesowych, tak małych jak i dużych firm, którym zależy na poprawnym oraz ciągłym funkcjonowaniu ich strony, a także ochronie jej zasobów i baz danych. Usługa ta potrzebna jest też blogerom oraz freelancerom posiadającym własne strony www. W bazowym dostępnym pakiecie zawarta wsparcie w przygotowaniu kopii zapasowych, przeprowadzenie aktualizacji CMS-a oraz eliminacja skutków działania wirusów. W ofercie bardziej rozbudowanych pakietów dostępne są również różnego rodzaju monitoringi (np. zmian wtyczek, logowań użytkowników oraz zmian zawartości).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]