2 marca 2024

Bartłomiej Sitarski – biuro architektoniczne

Tutaj uzyskasz rzetelną pomoc specjalistów z pracowni architektonicznej Kraków.

Niewątpliwie chciałbyś, żeby w Twoim nowym gniazdku każdy szczegół był taki jak sobie wymarzyłeś. Sukces Twoich działań zależy przede wszystkim od tego, na który projekt domu postawisz. Dotarcie do najlepszych ofert nie powinno na szczęście być przyczyną kłopotów – projekt może wykonać pracownia architektoniczna lub także, jeśli zależy ci na terminie, możesz kupić gotowy projekt. Jakie rozwiązanie będzie bardziej opłacalne? Które wybrać??

Projekt z katalogu – wydasz mniej niż w biurze architektonicznym

W sieci niezwykle łatwo znajdziesz mnóstwo projektów domów. Są tam propozycje dla mniej wymagających klientów i tych, którzy chcą kupić bardziej nietypowy projekt. Ich najważniejszą zaletą jest z pewnością cena – najprostsze projekty kupimy już za za trochę więcej, niż 2000 złotych. Oprócz tego jest to idealna opcja dla osób, którzy chcieliby nabyć dokument jak najszybciej – gotowe projekty możemy mieć w kilka chwil.

Projekt z biura architektonicznego

Usługi, które oferuje biuro architektoniczne będą idealne dla osób, które chciałyby wznieść dom, który będzie wyróżniał się na tle innych budynków. Decydując się na podobne wyjście możemy być spokojni o to, że dokument spełni wszystkie nasze oczekiwania – przed jego sporządzeniem projektant dowie się, na jakich szczegółach najbardziej nam zależy.

Ile wydasz w biurze architektonicznym?

Dokument wykonany przez biuro architektoniczne będzie jednak znacznie droższy od gotowego – osoby, które się na niego zdecydują powinni przygotować się na koszt rzędu dwustu zł za metr kwadratowy.

Siedziba:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]