21 kwietnia 2024

Biuro projektowe – kompleksowe usługi architektoniczne

Uzyskaj kompetentną pomoc profesjonalistów z pracowni architektonicznej Kraków na joannaklusak.com.

Biuro architektoniczne świadczy zróżnicowany wachlarz usług – realizuje marzenia osób, które chcą osiedlić się w komfortowym i ustawnym domku jednorodzinnym, ale też adresuje ofertę do instytucji czy firm. Architekt może przygotować całościowy projekt obiektu, a w następnej kolejności aktywnie pilnować postęp robót, zaprojektować bieg instalacji wewnątrz posiadłości, zaplanować odnowę domu bądź zaproponować aranżację już wybudowanych rezydencji.

Jak pomoże Ci wykwalifikowane biuro architektoniczne?

Szukasz niespotykanych, kreatywnych projektów budowlanych? Pragniesz, by Twój dom wyróżniał się na tle wielu budowli w Twojej miejscowości? A może potrzebujesz projektu, który sprawi, że Twój dom będzie nowoczesny, a zarazem po prostu przytulny? Zgłoś się do naszego biura architektonicznego! Wśród projektów dostępne są zarówno te inspirowane ponadczasową stylistyką, jak i plany uwzględniające najnowsze trendy architektoniczne.

Biuro architektoniczne – co pomogliśmy zrealizować

W portfolio posiadamy zarówno projekty domków jednorodzinnych, wnętrz mieszkalnych, jak i wnętrz komercyjnych oraz budynków publicznych. Dotychczasowe realizacje to m.in. zakłady opiekuńczo-lecznicze, apartamenty na wynajem, obiekty rekreacyjne i biura. Kompozycja przestrzeni i istota projektu dostosowywany jest do specyfiki konkretnego obiektu, a także indywidualnych potrzeb odbiorcy. Nasza pracownia architektoniczna może też zaplanować praktyczne i obszerne garderoby, które umożliwią maksymalne wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu lub domu.

Siedziba:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]