21 kwietnia 2024

Gdzie spotkamy rury szlifowane?

Jeśli chcesz kupić rury szlifowane, odwiedź ten adres.

Poręcze na tarasie narażone są na wpływ różnych groźnych czynników. Największym ich wrogiem okazuje się bez wątpienia wilgoć, gdyż potrafi powodować ich szybkie rdzewienie. Uszkodzenia takich poręczy mogą też okazać się rezultatem wystawienia na światło słoneczne czy mróz. Aby uniknąć takich trudności warto wybrać balustradę zrobioną z antykorozyjnych rur szlifowanych. Czemu jednak te rury okażą się najlepszym rozwiązaniem? Do jakich zadań jeszcze wykorzystywane są rury szlifowane ze stali nierdzewnej?

Atuty rur szlifowanych

Rury szlifowane ze stali antykorozyjnej mają mnóstwo silnych stron, które odróżniają je na tle innych podobnych elementów. Stal nierdzewna produkowana jest z 11% dodatkiem chromu, co sprawia, że nawet ciągła styczność z wilgocią lub żrącymi związkami nie powoduje ich korodowania. Rury szlifowane są także bardzo wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, co sprawia, iż sprawdzają się w różnych, także ekstremalnych, sytuacjach.

Rury szlifowane – zastosowanie

Nierdzewne rury szlifowane są przede wszystkim wykorzystywane w budownictwie – wykonywane są z nich między innymi poręcze lub rusztowania. Ze uwagi na to, że nie szkodzą im syntetyczne substancje, są oprócz tego używane w motoryzacji – na przykład do produkcji elementów wydechowych. Należy także dodać, że takie rury szlifowane doskonale wyglądają, więc są idealnym wyjściem dla klientów potrzebujących interesującego dodatku do łazienki lub kuchni.

Siedziba:
FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: [email protected]