5 grudnia 2023

Nowatorskie projekty domów drewnianych

Znajdź profesjonalistów, którzy przygotują projekty domów drewnianych nowoczesnych.

Domy z bali to budowlany hit. Nowoczesna budowa sprawia, że tego typu domki nie tylko prezentują się niezwykle estetycznie, ale są również wygodne. Czy domy drewniane mogą służyć jako budynki całoroczne? Gdzie znaleźć architekta, który pomoże nam zbudować naturalny dom?

Projekty domów drewnianych – energooszczędna posiadłość

Nowoczesne domy drewniane pojawiają się w polskim krajobrazie. Polacy coraz częściej decydują się na zaprojektowanie takich nieruchomości, ponieważ posiadają one mnóstwo atutów. Przede wszystkim są kosztują one mniej niż domy z cegły. Mały ciężar nieruchomości oznacza duże oszczędności. Całoroczne domy drewniane powstają błyskawicznie, gdyż są wznoszone z prefabrykatów. Odpadają także czynności związane z betonowaniem. Specjaliści przekonują, że budowa może trwać zaledwie kilkanaście tygodni, dlatego domy z bali stają się coraz bardziej powszechne. Łączą one w sobie różne światy. Z jednej strony zachwycają tradycyjnym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo tatrzańskie budynki. Z drugiej strony dzięki nowatorskim elementom dają komfort taki sam jak domy zbudowane z cegły.

Projekty domów drewnianych – jak wyszukać specjalistę

Domy drewniane całoroczne to budynki zrobione z surowca naturalnego, dzięki czemu wewnątrz panuje przyjazny mikroklimat. Dzięki zastosowaniu bali osoby zmagające się z alergiami czują znaczącą poprawę samopoczucia. Domy z bali wyróżniają się znakomitymi współczynnikami izolacji cieplnej, nie musimy wykonywać kosztownej termomodernizacji. Ważnym plusem są cienkie ściany, co zapewnia duży metraż domu. Domy drewniane można konstruować również zimą, bo wszystkie prace realizowane są na sucho. Decydując się na inwestycję w nowoczesne domy z bali pamiętajmy, żeby zlecić całość prac najlepszym architektom.

Siedziba:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]