2 marca 2024

Optymalne wykorzystanie mieszkania – zleć projekt architektowi wnętrz

Potrzebujesz przygotować projekty wnętrz Kraków? Znakomicie trafiłeś! Wejdź na https://joannaklusak.com/oferta/.

Sposób, w jaki prezentują się miejsca, w których żyjemy, ma niezmierne oddziaływanie na nasz nastrój. Należy zatem zatroszczyć się o to, by wnętrza naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszym potrzebom i poczuciu estetyki. Aranżacja wnętrz zdaje się nie być skomplikowane, jednakże najczęściej okazuje się, że aby wykonać ją idealnie, potrzebne są konkretne umiejętności. Stawka jest znaczna – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przyjdzie nam żyć kilka lub nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Dlatego najlepiej zlecić to zadanie profesjonaliście – projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowa obsługa

Zlecając aranżację wnętrz architektowi otrzymujemy opiekę profesjonalisty na wszelkich etapach aranżowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Opracowane przez niego projekty wnętrz są w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To szczególnie ważne, bowiem optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni wymaga ogromnego doświadczenia, które można nabyć tylko podczas studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach jednego zlecenia powstają przeważnie 3 projekty wnętrz – wykonawczy, budowlany i koncepcyjny.

Nie tylko aranżacja wnętrz – inne usługi

Usługa architekta wnętrz niejednokrotnie nie kończy się tylko na przygotowaniu projektów. By jego sugestie zostały zrealizowane, zwykle potrzebny jest też nadzór autorski, polegający na samodzielnym nabyciu produktów (bądź ich wskazaniu w sklepach) oraz opiece nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Poza opracowaniem projektów wnętrz, architekt oferuje też pomoc przy doborze nieruchomości, w kompetentny sposób oceniając warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego mieszkania lub domu.

Siedziba:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]