5 grudnia 2023

Producent blach dachowych – kompleksowa obsługa dla budownictwa

Potrzebujesz nowoczesnych pokryć dachowych? Skieruj się tutaj.

Stosowane przez dekady popularne dachówki ceramiczne czy betonowe na powrót wypierane są z rynku przez pokrycia dachowe wykonane z blachy. Liczne atuty tych ostatnich przyczyniły się do tego, iż są one najlepszym rozwiązaniem nie tylko dla odbiorcy indywidualnego, lecz również dla deweloperów.

Nowoczesne pokrycia dachowe z blachy – mniejszy ciężar na struktury więźby dachowej

Blachodachówki wygrywają na rynku produktów budowlanych z paru powodów. Przede wszystkim są dużo lżejsze niż dachówki ceramiczne, co nakłada mniejszy ciężar na konstrukcję dachu, a przy tym również ułatwia przewóz oraz rozładunek tych modułów. Kształt profilu pokryć dachowych z blachy powoduje, że ich instalacja jest nie tylko łatwa, ale i trwa krócej niż założenie dachówek ceramicznych, które są nieduże, przez co ich staranne ułożenie pochłania z reguły znacznie więcej czasu. Inną ważkim atutem pokryć dachowych z blachy jest łatwość dopasowania ich do właściwie każdej, także niezmiernie skomplikowanej, struktury dachu, bo blachodachówkę można bez trudu dociąć na wymiar. Ten typ pokryć dachowych sprawdza się świetnie zarówno w nowoczesnym budownictwie, jak i idealnie komponuje się ze starymi obiektami, głównie dlatego, że bardzo przypomina na pierwszy rzut oka dachówki ceramiczne. Blachodachówki wyróżniają się również lepszą szczelnością. Ponadto łatwo je czyścić. praktycznie rzecz biorąc wystarczy do tego odpowiednio miękka szczoteczka i przemycie wodą, z kolei w razie mocnych zabrudzeń – preparat do czyszczenia pokryć powlekanych.

Gdzie kupić blachodachówki najwyższej jakości?

Aby nabyć pokrycia dachowe dobrej klasy nie trzeba daleko się rozglądać. Na polskim rynku od 3 dziesięcioleci działa firma REGAMET, w ofercie której znajduje się duży asortyment blachodachówek, paneli dachowych oraz blach trapezowych. Materiały te można dostać w stacjonarnych sklepach tego producenta, rozsianych na obszarze 4 województw południowo-wschodniej Polski: podkarpackiego, świętokrzyskiego, lubelskiego oraz małopolskiego. REGAMET w szczególności pochwalić się produkty z powłoką PRO (Purtext Strong 300 i Exelent), charakteryzujące się dużą odpornością na powstawanie rys, uszkodzenia mechaniczne, a także korozję. Regamet kładzie nacisk wszechstronną obsługę klienta, dlatego nie licząc swoich produktów oferuje też akcesoria dachowe (np. systemy rynnowe czy włazy dachowe), a także dachówki ceramiczne i betonowe innych najlepszych producentów.

Siedziba:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08