2 marca 2024

Catering firmowy – warto zadbać o komfort uczestników szkolenia

Więcej o cateringu firmowym Katowice.

Ważne negocjacje biznesowe, warsztaty albo konferencja – każda poważna firma z pewnością kiedyś stanie przed nieodzownością zaplanowania takiego eventu. Łączy się to z licznymi zadaniami, które zazwyczaj nie wchodzą w zakres czynności realizowanych przez zatrudnione tam osoby, jak m.in. dostarczenie napojów i przekąsek dla jego gości. Jeżeli na planowanym spotkaniu ma pojawić się mnóstwo osób, wypada skorzystać z usług cateringu firmowego.

Catering firmowy – zapewnij zaproszonym na kurs przekąski oraz napoje

Szkolenia i sympozja biznesowe to eventy, które z reguły trwają po 6-8 godzin, nierzadko nawet przez kilka następujących po sobie dni. Ich partycypanci otrzymują dokładny grafik prelekcji, między którymi wskazane są na ogół trzy półgodzinne przerwy, w czasie których trudno jest zjeść większy posiłek w okolicznej jadłodajni. Dlatego konieczne jest zapewnienie gościom małych przekąsek oraz napojów, które mogą szybko skonsumować w ciągu przerwy, a jeżeli organizator pozwoli, również wziąć ze sobą na salę, w której trwa prelekcja. Firmy świadczące usługę cateringu dla firm zajmują się wyposażeniem stolika z zimnymi i gorącymi napojami, głównie z herbatą oraz kawą, a także z drobnymi przekąskami, które można zjeść nie bojąc się o ubrudzenie rąk i odzieży. Oferta cateringu firmowego obejmuje także udostępnienie sprzętu do przygotowania ciepłych napojów.

Dlaczego warto zamówić usługę bufetu kawowego?

Bufet kawowy jest bardzo potrzebna, daje bowiem uczestnikom chwilę rozluźnienia po wielu godzinach intensywnego skupienia. Dodatkowo jest to także możliwość nawiązania kontaktu z pozostałymi gośćmi i obgadania w bardziej hermetycznej grupie spraw roztrząsanych na kursie. Urządzenie z kawą i słodkimi napojami, który działa na stołówkach firm, nie ma szans dorównać świetnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Partycypanci renomowanych konferencji lub płatnych kursów nie mogą przecież pić z papierowych pojemniczków, jedząc kupione po drodze w piekarni czy też własnoręcznie przyszykowane kanapki. Skorzystanie z usługi profesjonalnego cateringu biurowego podniesie więc wagę szkolenia i zarazem pokaże, że jego organizator zatroszczył się też o komfort gości.

Siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]