5 grudnia 2023

Catering weselny – zaoferuj gościom to co najlepsze

Catering na wesele - więcej informacji o tej usłudze znajdziesz tu.

Przyjęcia okolicznościowe, które są na ogół ważnym zdarzeniem dla członków rodziny, takie jak komunie, chrzty lub wesela, od lat nie są już urządzane w domu zaledwie dla bliskiego kręgu krewnych i znajomych. Teraz są to wydarzenia, na które sprasza się nierzadko nawet i stu gości. Oczywiste jest więc to, iż jedna osoba nie ma możliwości samodzielnie wymyślić jadłospisu, a następnie przygotować oraz zaserwować posiłki uczestnikom imprezy, zwłaszcza, jeśli zabawa przewidziane jest na wiele godzin i zorganizowane jest w wynajętej sali. Stąd też pojawiło się ogromne zapotrzebowanie na wszechstronne usługi cateringu weselnego.

Dlaczego warto zamówić catering na wesele?

Urządzanie imprezy weselnej to ogromny stres, spowodowany dziesiątkami godzin poświęconych na wybór wystroju sali, ustalanie listy gości, wysyłanie zaproszeń oraz poszukiwanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To też konieczność zamówienia odpowiedniej ilości napojów i przekąsek podawanych w czasie przyjęcia, a co najważniejsze – przyrządzanie gorących dań, które oczarują gości i zgromadzą ich wszystkich przy stole. Obiad na zabawie weselnej powinien mieć perfekcyjną oprawę. Zaproszeni przecież liczą na to, iż stoliki będą poprawnie nakryte i cudownie przystrojone, potrawy będą pyszne i widowiskowo skomponowane na talerzach, a także że obsługa profesjonalnie będzie donosić biesiadnikom kolejne posiłki. Taki stopień organizacji mogą zagwarantować tylko firmy cateringowe, które zatrudniają wykwalifikowanych kucharzy, kelnerów oraz managerów, wprawionych w obsłudze eventów zarówno w plenerze, jak i tych urządzanych w tradycyjnych salach.

Kartę dań wesela ułożysz z propozycji firmy cateringowej

Przyjęcia weselne rządzą się swoimi zasadami, tak w przedmiocie aktywności dla gości, jak i oczekiwanego menu. Firmy cateringowe najczęściej mają przygotowane uprzednio menu proponowanych dań głównych, deserów oraz trunków odpowiadających estetyce wesel. Bazową ofertę można przeczytać na stronie firmy albo zdobyć tę informację nawiązując kontakt z jej przedstawicielem. Klient ma więc możliwość samodzielnie skompilować jadłospis z zaproponowanych dań. Warto jednakże zaakcentować, iż firmy oferujące usługę cateringu na wesele są też otwarte na nowe pomysły i częstokroć na prośbę zamawiającego są gotowe przygotować indywidualne kompozycje potraw.

Siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]