5 grudnia 2023

Duże imprezy firmowe i rodzinne nie obędą się bez profesjonalnego cateringu

Korzystna oferta usług cateringowych znajduje się w tym miejscu.

Gdy organizujesz ważne wydarzenie biznesowe czy rodzinne, na które chcesz zaprosić ogromną liczbę uczestników, na ogół nie dasz rady osobiście zatroszczyć się o poczęstunek dla gości. Nie każdą imprezę da się obsłużyć kupując małe przekąski i soki w hipermarkecie – duże eventy przeważnie potrzebują należytej oprawy też w obszarze potraw. Zatem nie godzi się stawiać na stolikach gości samych ciasteczek oraz słodkich napojów. W takich wypadkach idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie z usługi cateringu.

Catering okolicznościowy i świąteczny – katalog usług profesjonalnych catererów

Podmioty świadczące usługi cateringowe zazwyczaj oferują parę jego wariantów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany głównie na wesela, chrzciny albo urodziny, catering firmowy oraz catering świąteczny, innymi słowy dostarczanie dań na Wigilię. Oferty te są odpowiednio dopasowane do wymogów konkretnych eventów, przez co zauważalnie różnią się np. ceną i wykazem posiłków sugerowanych w ramach usługi. Postanawiając o zamówieniu usługi cateringu powinno się pamiętać, by w rozmowie z usługodawcą precyzyjnie komunikować swoje oczekiwania, ale przy tym być także otwartym na jego rady. Przecież dla caterera organizacja wydarzeń rozmaitego rodzaju to jego praca, zatem długoletnia praktyka w tej branży pozwala mu na podsuwanie rozwiązań, które trafią w gust większości zaproszonych gości.

Wynajęcie cateringu pomaga zaoszczędzić czas

Organizacja potraw nawet dla niewielkiej grupy gości może stać się niełatwym zadaniem, szczególnie wtedy, jeśli musimy zrobić to samemu. Wynajęcie doświadczonej firmy cateringowej pozwala zatem zaoszczędzić czas, który przyda się na zaplanowanie innych istotnych aspektów imprezy. Jest to także sposobność uraczenia zaproszonych wyśmienitymi posiłkami przygotowanymi przez profesjonalnych kucharzy. Wypada jednocześnie zaznaczyć, iż istotnym przymiotem potraw przygotowanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale również ich wygląd. Oprócz tego firmy, które zajmują się obsługą dużych imprez posiadają też swój zespół zawodowych kelnerów.

Siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]