2 marca 2024

Konsulting w przetargach. Kiedy warto?

Na doradztwo-przetargi.pl/ uzyskasz więcej szczegółów o doradztwo przetargi publiczne.

Kancelarie, które specjalizują się w doradztwie w przetargach publicznych, proponują swoje usługi obu stronom postępowania przetargowego – podmiotom organizującym przetargi i osobom składającym oferty. Usługa niejednokrotnie ma kierunek kompleksowy i obejmuje praktycznie wszystkie aspekty przetargu publicznego.

Na czym polega doradztwo przetargowe / doradztwo w przetargach /doradztwo w przetargach publicznych?

Kancelarie specjalizujące się w doradztwie przetargowym pomagają również podmiotom, jakie pragną zorganizować przetarg, czyli zamawiającym, jak również wykonawcom, czyli przedsiębiorstwom potrzebującym wystartować w przetargu i złożyć ofertę.

Doradztwo w przetargach mieści szereg aspektów. W przypadku wykonawców jest to pomoc w przygotowaniu oferty zgodnej z warunkami przetargu. Z kolei w wypadku zamawiających może to być całościowe przygotowywanie i prowadzenie postępowania przetargowego, wsparcie w agregacji zamówień, opracowanie procedur oraz regulaminów czy audyt wewnętrzny specyfikacji postępowania przetargowego oraz propozycji, które na niego napłynęły.

Przetargi / przetargi publiczne. Z jakiej przyczyny opłaca się zdecydować się na usługę doradztwa w przetargach?

Kancelarie, które zajmują się konsultingiem w przetargach publicznych, są doskonale przygotowane pod kątem prawnym do zaplanowania, przygotowania i prowadzenia przetargu, a także do stworzenia propozycji przetargowej. Mają także wielkie doświadczenie w tej materii, są w stanie służyć pomocą i radą na dowolnym etapie działania przetargowego.

Siedziba:
Kancelaria Doradztwo-Przetargi sp. z o.o.
Wały Piastowskie 1/ 1508
80-855 Gdańsk

Mob.: 606 205 108
E-mail: [email protected]