2 marca 2024

Parking w Balicach – ochrona auta w czasie urlopu

Wyjeżdżasz za granicę i zastanawiasz się gdzie zaparkować auto? Chcesz swobodnie dojechać do portu lotniczego, a po przylocie do Polski odjechać z niego własnym środkiem transportu? Skorzystaj z pomocy, którą oferuje strzeżony parking przy lotnisku! Do kogo skierowana jest oferta i w jaki sposób zapewnia bezpieczny postój pojazdu?

Parking przy Balicach – co zrobić z autem?

Port lotniczy w Balicach jest oddalony od centrum miasta o około 20 kilometrów, co sprawia, że wiele osób może mieć utrudniony dojazd na miejsce odlotów. Najlepszy jest oczywiście transport własnym autem – nie trzeba wówczas męczyć się komunikacją miejską i dźwigać ciężkich walizek. Co jednak zrobić z autem? Jak zatroszczyć się o jego ochronę przed intruzami? Z pomocą przychodzi parking długoterminowy zlokalizowany w okolicach lotniska – miejsca dzieli jedynie 1200 metrów, a dojazd bezpośrednio do terminala zapewniany jest busami, które pokonują trasę w ciągu kilku minut. Warto zauważyć, że transfer jest całkowicie darmowy.

Parking w Balicach – urządzenie rozruchowe i kompresor

Parking przy lotnisku Kraków-Balice posiada ćwierć tysiąca miejsc postojowych, położonych na utwardzonym terenie. Miejsce jest ogrodzone i monitorowane przez całą dobę, co zapewnia maksymalny stopień ochrony. Dodatkowo pojazdy są objęte ubezpieczeniem PZU. Auto można zostawić nawet na kilka tygodni – firma oferuje bowiem parking długoterminowy. Na terenie parkingu działa bezprzewodowy internet, jak również skorzystać z toalety. Obawiasz się, że po 2-tygodniowym urlopie za granicą Twój samochód będzie miał problem z odpaleniem? Parking strzeżony przy Balicach posiada specjalistyczne urządzenia do uruchomienia silnika. Postój można opłacić wygodnie przelewem internetowym lub bezpośrednio po przyjeździe.