5 grudnia 2023

Planujesz imprezę firmową? Znajdź odpowiednią salę do wynajęcia

Organizacja imprez firmowych - więcej o tej usłudze znajdziesz tutaj.

Przyjęcia firmowe to nie tylko zloty integracyjne lub wspólne grille dla zatrudnionych i ich rodzin, które mają na celu ukształtowanie silnych więzi między pracownikami i pracodawcą. Coraz częściej firmy organizują ekskluzywne eventy, m.in. po to, aby świętować zdobyte nagrody branżowe, a także różne konferencje, szkolenia oraz gale dla partnerów biznesowych. Takie wydarzenia muszą być stosownie zaplanowane, tym bardziej jeżeli mają być wykorzystane potem do działań promocyjnych.

Na co zwrócić uwagę wybierając lokal na organizację imprezy firmowej

Gdy nie mamy na terenie firmy pojemnych pomieszczeń, w których można urządzać event, warto poszukać ofert najmu sal, które zmieszczą wszystkich podejmowanych gości wydarzenia. Istotne jest, żeby miejsce, w którym organizujemy imprezę współgrało swoim wystrojem do rangi organizowanego wydarzenia. Prestiżowe bankiety dla akcjonariuszy firmy, w czasie których fetowany jest jej spektakularny sukces, nie mogą mieć miejsca w zwykłej sali. Należy w takich wypadkach zorganizować imprezę w eleganckim miejscu, które zdecydowanie podkreśli prestiż uroczystości. A jeśli na event poproszeni zostaną uczestnicy nie mieszkający w bliskim sąsiedztwie sali powinno się postawić na lokal, znajdujący się w pobliżu bogatej bazy hoteli, do której bez przeszkód można dojechać o każdej porze dnia.

Planowanie imprez firmowych – zleć catering sumienne firmie

W toku organizacji imprezy firmowej nie wolno zignorować tak istotnego elementu, jak dostarczenie uczestnikom zimnych oraz ciepłych przekąsek i napojów. Świetnym rozwiązaniem jest powierzenie tego zadania rzetelnej firmie zajmującej się cateringiem, która zatroszczy się nie tylko o przyrządzanie i dostarczenie w wyznaczone miejsce wyśmienitych dań dla uczestników, ale dodatkowo doradzi w sprawie menu i zajmie się dekoracją stołów. W czasie pokazowych gal wskazane jest również zapewnienie obecnym na sali nieskazitelnej obsługi. Wypada więc korzystać z usług firm cateringowych mających w swoim zespole kelnerów, którzy zaserwują posiłki w elegancki sposób, jak również zawodowych kucharzy, którzy przyrządzą nie tylko pyszne, ale i idealnie prezentujące się na talerzu dania.

Siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]