2 marca 2024

Smaczne menu i pomoc w obsłudze imprezy – o cateringu okolicznościowym

Zajrzyj tutaj i dowiedz się, jak zamówić catering okolicznościowy.

Niedługo nadejdzie ważne dla ciebie wydarzenie i chcesz świętować je wraz z najbliższymi i kolegami. Na nieszczęście jest to liczne grono osób, które wypada nie tylko mieć gdzie usadowić, ale też poczęstować je apetycznymi przekąskami i trunkami. Możesz próbować przygotować je na własną rękę, ale przy dużej liczbie zaproszonych trudno jest tego dokonać. Poza tym to twoje święto i chcesz się nim nacieszyć, a nie służyć za kelnera czy siedzieć w kuchni. Z tej przyczyny przygotowanie menu na rodzinne imprezy rekomendujemy zlecić firmie oferującej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – nie ma obowiązku wynajmować sali!

Kiedy przywołuje się usługę cateringu gros osób myśli wpierw o cateringu weselnym albo imprezach biznesowych. Jeszcze parę lat temu punktem honoru gospodarza było samodzielne zaaranżowanie ważnych wydarzeń rodzinnych i wyłącznie przy rzeczywiście znacznej liczbie biesiadników rozpatrywał on możliwość skorzystania z fachowego wsparcia w tym zakresie. Działo się również tak dlatego, iż na początku usługa cateringu nie zapewniała obsługi mniejszych rodzinnych spotkań, a w szeregu przypadków również tych dużych, jeżeli nie było to powiązane z wynajęciem lokalu. Dzisiaj catering okolicznościowy dostępny jest dla każdego – więc czy skorzystamy z możliwości wynajęcia lokalu czy postanowimy urządzić event we własnym mieszkaniu lub ogrodzie, firma cateringowa jest w stanie dowieźć nam w to miejsce wyśmienite posiłki.

Catering okolicznościowy – pomoc w udekorowaniu i ustawieniu stolików

Catering okolicznościowy jest dosłownie usługą skrojoną na dowolne rodzinne święto. Doświadczeni szefowie kuchni bez problemu opracują dania harmonizujące z charakterem wydarzenia, nieważne czy potrzebny ci catering na urodziny, na komunię bądź na chrzciny. Catering okolicznościowy obejmuje także obsługę półmetków, komersów oraz studniówek. Wypatrując firmy oferującej taką usługę radzimy zdecydować się na taką, która będzie mogła zaadaptować menu do wizji i portfela klienta, jak również wszechstronnie obsłużyć event, m.in. pomagając w ułożeniu i dekoracji stołów czy udostępniając wykwalifikowanych kelnerów.

Siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]