2 marca 2024

Wygodny i tani parking przy lotnisku w Balicach – zalety

Na pandaparking.pl znajdziesz więcej informacji o Balice parking.

Latanie jest coraz popularniejszym środkiem transportu, lubianym zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak wsiądziemy do samolotu, by udać się w podróż musimy dojechać do portu lotniczego. O ile zdamy się na publiczne środki transportu, nasze problemy w tej kwestii znikną po dotarciu do portu lotniczego. Jeśli jednak wolimy skorzystać z prywatnego samochodu, pojawi się pytanie: gdzie go zaparkować na czas naszej podróży?

Twój samochód pod opieką – parking przy lotnisku

Jasne, że najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o podwiezienie pod port lotniczy, a następnie o odebranie nas po powrocie. Nie wszyscy jednak mają możliwość organizacji takiego transportu, gdyż mnóstwo wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach pracy. Szczęśliwie w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych lotnisk, na przykład w podkrakowskich Balicach, powstały długoterminowe parkingi, na których niewielkim kosztem można pozostawić samochód na kilkanaście dni. Korzystanie z takich parkingów jest bezpieczne – naszego auta pilnuje wyszkolona ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a zaparkowane auta objęte są ubezpieczeniem w trakcie postoju.

Rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko, pomoc techniczna – co zapewniają strzeżone parkingi przy lotnisku w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach zwykle zapewniają też inne udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach koło Krakowa oferują przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, dzięki czemu dostaniemy się do portu lotniczego w trzy minuty i to wraz z walizkami. Pracownik parkingu zabierze nas z lotniska również po powrocie. Gdy w naszym samochodzie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, będziemy mogli użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele pojazdów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można też sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Siedziba:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]