2 marca 2024

BALMA – polski producent nowoczesnych mebli biurowych

Chcesz zamówić nowoczesne meble biurowe? Powinieneś odwiedzić ten adres.

Dawno już nie ma prawa bytu pogląd, iż jedynym zadaniem mebli biurowych jest ich funkcjonalność. Dzisiaj aranżując biuro czy to w przestrzeni firmowej czy we własnym home office dążymy do tego, żeby meble które w nim umieścimy wyróżniały się dodatkowo ergonomią i miłym dla oka designem. Meble spełniające wszelkie te cechy można znaleźć w portfolio Fabryki Mebli BALMA S.A. z Poznania, która od ponad czterdziestu lat wytwarza wysokiej jakości meble biurowe dla polskich jak i zagranicznych klientów.

Nowoczesne meble biurowe to mariaż funkcjonalności z pięknem

Co cechuje nowoczesne meble biurowe? To w pierwszej kolejności meble, które kompleksowo spełniają potrzeby użytkownika. Umożliwiają one sprawną organizację zadań stając się częścią wydajnego środowiska pracy. Przy tym charakteryzuje je najwyższa jakość, dzięki której nie ulegają zniszczeniu przez wiele lat nawet przy ich nadzwyczaj intensywnym użytkowaniu. Taki poziom solidności mebli możliwy jest wyłącznie przy przestrzeganiu przez producenta wyśrubowanych standardów procesu produkcji, w tym w użyciu stosownych surowców, chociaż nie mniejszą rolę odgrywa tu drobiazgowo przemyślany design każdego mebla. Projekty nowoczesnych mebli biurowych to mariaż piękna z ergonomią. W końcu mebel będący najważniejszym elementem przyjaznej przestrzeni biura musi dawać możliwość dopasowania go do rozmaitych stylów pracy użytkowników, ale nie powinien przy tym niszczyć estetyki otoczenia. W biurze pozostaje się przez co najmniej 8 godzin dziennie, a im większa swobodę odczuwa w tej przestrzeni pracownik, tym wyższa jest wydajność jego pracy. Ponad to, to jak wygląda jest właściwie wizytówką firmy, która wiele może o niej przekazać potencjalnemu klientowi na długo przed zdecydowaniem się na współpracę.

Co oferuje poznański producent mebli biurowych?

Spółka BALMA z Poznania w swojej ofercie mebli ma właściwie wszystko co konieczne do aranżacji biura. Prócz typowego wyposażenia jak biurka, kontenery i stoły ze składanym blatem oraz konferencyjne, u tego producenta mebli biurowych zamówić można też ścianki i parawany dzielące przestrzeń pracy na indywidualne stanowiska, taborety czy hokery z tapicerowanymi siedziskami, lady recepcyjne, jak również kwietniki wpisujące się w biurową stylistykę. Istotną częścią oferty BALMA S.A. są praktyczne biurka i stoły z opcją regulacji wysokości blatu. Przy takim blacie użytkownik ekspresowo może zamienić pozycję pracy z siedzącej na stojącą, a w efekcie zredukować ryzyko dokuczliwego ból w dolnym odcinku pleców.

Siedziba:
Fabryka Mebli BALMA SA
ul. Poznańska 167
62-080 Tarnowo Podgórne

Mob.: +48 61 89 66 400
E-mail: [email protected]