21 kwietnia 2024

Akcesoria na imprezy – słoik z kranikiem

Więcej o słoiku z kranem.

Od kilku lat trwa nawrót popularności słoików. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do nabywanych w sklepie bądź przygotowywanych własnoręcznie przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania wielu trunków i deserów. Wielkim zainteresowaniem cieszą się ponadto pojemne Słoiki z kranikiem, mające wiele zastosowań. Jak możemy je użyć? Gdzie przydatny będzie słoik z kranem? Dlaczego przynajmniej jeden egzemplarz warto mieć w każdym domu?

Słoik z kranem do domowych trunków

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest fakt, iż wspaniale nadają się one do produkcji domowych trunków – np. likierów i nalewek. Słoiki mają znaczne pojemności (na ogół są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia przygotowanie dość dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, zaś kranik sprawia, że bez problemu zlejemy gotową nalewkę do butelek, łatwo i błyskawicznie usuwając zużyty surowiec bez konieczności stosowania wężyków i filtrów.

Słoik z kranem do serwowania

Słój z kranem jest doskonałą dekoracją stołu, na którym go postawimy. To powoduje, że jest on chętnie stosowany do podawania napojów – zwłaszcza podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranikiem znakomicie sprawdzi się również w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przyda się do podawania soków, kompotów, oranżad oraz lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, wina lub drinków. Jego atutem jest również to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając przejrzysty napój.

Siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]