21 kwietnia 2024

Baniak na wino – łatwe przechowywanie i transport napojów

Nie szukaj już więcej! W tym miejscu zamówisz gąsior na wino.

Balon na wino to znakomity podarunek dla bliskiej osoby albo praktyczne miejsce do przechowywania napojów własnej roboty. Jakie objętości posiada gąsior na wino? Do czego można go jeszcze użyć?

Gąsior do wina – niecodzienny podarunek

Dostępny w sprzedaży balon na wino występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą być wykorzystane jako nietypowy upominek dla bliskich – baniak do wina wypełniony własnoręcznej roboty alkoholem można wręczyć z okazji rocznicy ślubu, imienin, urodzin, jubileuszu lub obrony pracy licencjackiej. 2-litrowe pojemniki na wino to również wspaniała dekoracja stołu w czasie rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – wesela, złotych godów, osiemnastek i nie tylko – w ten sposób trunek jest właściwie wyeksponowany! Wytworzony z troską o najmniejszy detal balon na wino doskonale prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior na wino – przechowuj domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak do wina o pięciolitrowej pojemności bardzo dobrze sprawdza się jako zbiornik do przechowywania znacznej ilości napojów. Takie zbiorniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Planujesz wesele i chcesz uraczyć gości własnoręcznie wykonanym winem albo słodką nalewką owocową? Dzięki balonom do wina bez problemu przewieziesz wyśmienite trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych flaszek. 5-litrowe gąsiory na wino wykonane są z grubego, solidnego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]