21 kwietnia 2024

Box dachowy – łatwy montaż i duża pojemność

Znajdź boxy dachowe.

Bagażniki dachowe to popularna metoda umożliwiająca transport znacznej ilości bagaży, akcesoriów turystycznych i sportowych oraz innych ładunków bez zajmowania przestrzeni wewnątrz samochodu. Na rynku jest dostępnych wiele rodzajów bagażników dachowych – uchwyty rowerowe i narciarskie, boxy dachowe, modele bazowe na relingach, a także belki dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach kupimy wysokiej klasy produkty wyprodukowane z materiałów odpornych na korozję, zniszczenia czy promieniowanie słoneczne. Niezmiernie popularne są również boxy dachowe o opływowej budowie, które nie stawiają oporu powietrza w czasie jazdy. Rzecz jasna, typ bagażnika musi być dopasowany do modelu pojazdu oraz indywidualnych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – duża ładowność

Dzisiejsze bagażniki dachowe w postaci boxa posiadają centralny zamek dla bezpieczeństwa bagaży i specjalne pasy transportowe, które gwarantują, że przewożone przedmioty nie przemieszczają nawet na bardzo wyboistych trasach. Mocne i niskoprofilowe modele mają pokaźną ładowność, a korzystanie z nich jest nadzwyczaj komfortowe. Niektóre boxy dachowe są otwierane z 3 stron, co ułatwia dostęp do bagaży. Montaż bagażników dachowych jest łatwy i nie wymaga wykorzystania specjalistycznych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto winien je założyć?

Transport sprzętu na dachu auta to wygodne rozwiązanie, które stosuje szeroka rzesza kierowców. Bagażniki dachowe nabywają najczęściej osoby kochające aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym pomieszczą się także na narty, deski snowboardowe, a także inne akcesoria sportowe, których ze względu na rozmiar nie umieścimy wewnątrz pojazdu.

Siedziba:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]