21 kwietnia 2024

Części zamienne do samochodów Dacia kupuj w profesjonalnym sklepie

Chcesz zamówić części Dacia? Skieruj się tutaj.

Dacia to koncern motoryzacyjny z Rumunii, który współdziała z firmą Renault od początku swojego istnienia. W naszym kraju auta tego producenta cieszą się dużym zainteresowaniem klientów – gwarantują pasażerom bezpieczeństwo, są obszerne, wygodne, sprzedawane w atrakcyjnych cenach, a części Dacia łatwo kupimy w wielu warsztatach samochodowych czy sklepach online i stacjonarnych. Sporo statystyk dotyczących 2018 r. podaje, iż najczęściej nabywanym modelem Dacii w Polsce był Duster – w tym okresie kupiono niemal 10 tysięcy egzemplarzy. Na drugiej pozycji plasuje się Dacia Sandero z liczbą około 6,5 tys. nabytych sztuk. Kierowcy ochoczo wybierali też model Lodgy.

Oświetlenie, układ chłodniczy – te części Dacia kiedyś kupisz

Zgodnie ze zdaniem kierowców samochodów marki Dacia, zużyciu po kilku latach mogą ulec moduły takie jak układ wydechowy, światła, elektryka, a także elektronika, jakkolwiek jest to naturalne przy regularnej eksploatacji pojazdu. Szczęśliwie często ulegające awariom części Dacia można nabyć w bogato wyposażonych sklepach online, w których dostępne są zarówno akcesoria wewnętrzne pojazdów, części układu wydechowego, jak i karoserii. Dzięki obszernej ofercie sklepów można bez problemu zadbać o każdą, nawet tak drobną część naszego auta jak oprawka kluczyka czy wycieraczki.

Kupuj części zamienne Dacia przez internet

Dlaczego opłaca się kupić części Dacia w sklepie internetowym? Głównie z uwagi na duży wybór modułów eksploatacyjnych, a także atrakcyjne ceny. Z oferty sklepów internetowych na co dzień korzystają nie tylko profesjonalni mechanicy samochodowi poszukujący części dla klientów, ale również osoby prywatne.

Siedziba:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]