21 kwietnia 2024

Deco Skład – poznański sklep z wyposażeniem wnętrz

Tutaj odnajdziesz szczegółowe informacje o pięknej, nowoczesnej łazience.

Najlepiej czujemy się w mieszkaniu, w którym otaczają nas meble pasujące do naszej osobowości. W takim wnętrzu łatwiej nam się zrelaksować po ciężkim dniu pracy. Dlatego tak kluczowe jest dbanie o stosowne zagospodarowanie przestrzeni domowej. Jeśli zatem aranżujesz właśnie mieszkanie bądź dopiero myślisz o jego remoncie, poszukaj inspiracji na stronie sklepu Deco Skład z Poznania.

Sklep internetowy Deco Skład – obszerną oferta dodatków do łazienki oraz kuchni

Deco Skład oferuje meble, dekoracje oraz akcesoria zaprojektowane w modnym od wielu lat stylu skandynawskim. Podstawowym wyznacznikiem tego stylu jest prosty wygląd, duża doza surowości, jak również skupienie się na wykorzystaniusurowców naturalnych, często obrabianych manualnie. Styl skandynawski trzeba jednak rozumieć dość szeroko, więc każdy wyłuska z niego coś co mu się spodoba – używane są w nim zarówno motywy nawiązujące do folku, a zarazem widoczne są tu także wyraźne tendencje zorientowane na aranżowanie wnętrz w w okrojonej palecie barw.

W Deco Sładzie, którego sklep stacjonarny można odwiedzić w Poznaniu bądź sprawdzić jego asortyment przez internet, znajdziesz obszerną selekcję dodatków do łazienki, kuchni i jadalni, ale także ozdób i mebli do salonu, przedpokoju czy sypialni dziecka. W sklepie tym kupisz przybory do przechowywania, gotowania i pieczenia, jak również tekstylia kuchenne i pięknie prezentujące się nowoczesne zastawy stołowe i naczynia na napoje, którymi zachwyci się cała rodzina. Jeśli pragniesz stylowej łazienki, zaopatrz się w akcesoria i zestawy łazienkowe starannie wyselekcjonowane z asortymentu najlepszych producentów przez specjalistów Deco Składu . Jeżeli zaś jesteś miłośnikiem czerni albo złota i jest to kolorystyka, w której pragniesz urządzić łazienkę, w Deco Składzie wyszperasz mnóstwo akcesoriów w tych kolorach.

Blog Deco Składu – porady odnośnie wyposażenia wnętrz i interesujące pomysły na podarunki

Deco Skład redaguje blog, w którym regularnie przekazuje wiele interesujących porad z zakresu wyposażenia wnętrz. Wskazówki, które tam uzyskasz odnoszą się nie tylko do urządzania pomieszczeń, zakupu komfortowych mebli czy wyboru praktycznych akcesoriów oraz modnych dekoracji. To również niebanalne pomysły na prezenty dla bliskich z okazji przeróżnych świąt, rocznic i imprez. Warto czytać ten blog regularnie, by być stale na bieżąco ze współczesnymi tendencjami w aranżacji wnętrz.

Siedziba:
Deco Skład Karolina Ratajczak
ul. Franciszka Firlika 18a
60-692 Poznań

Mob.: +48 514 626 629
E-mail: [email protected]