21 kwietnia 2024

Dwuskrzydłowe, ocieplane i na wymiar – drzwi zewnętrzne drewniane

Jeśli chcesz zamówić drzwi zewnętrzne ocieplane, koniecznie odwiedź ten adres.

Drzwi zewnętrzne pełnią sporo zadań – ochraniają dom przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi, oddzielają od hałasu dobiegającego z dworu oraz zabezpieczają przed wtargnięciem osób niepowołanych. Kiedy zamówić drzwi dwuskrzydłowe? Czy opłaca się zainwestować w drewniane drzwi wejściowe?

Drzwi zewnętrzne drewniane nie ulegają deformacji

Zakup drzwi zewnętrznych to jeden z najpoważniejszych wybór, jaki musi dokonać każdy właściciel mieszkania. Drewniane drzwi zewnętrzne ze względu na swoją trwałość oraz parametry techniczne od dziesięcioleci cieszą się ogromnym uznaniem. Drewno doskonale się prezentuje i można je wykończyć na wiele sposobów. Prawidłowo wykonane drewniane drzwi wejściowe cechują się niewysokim współczynnikiem przenikania ciepła i są energooszczędne, co powoduje, iż koszty ogrzewania są znacznie niższe, a mimo tego w domu panuje komfort termiczny. Wybierając drzwi do mieszkania warto zwrócić uwagę na modele o grubości 68 mm ewentualnie 92 mm. Szczególnym powodzeniem cieszą się ocieplane drzwi zewnętrzne wyprodukowane z drewna klejonego trójwarstwowo, za sprawą swoich cech – są one odporne na zniekształcenia i uszkodzenia mechaniczne, zatem wspaniale sprawdzają się w zabudowie jednorodzinnej. Nowoczesne zewnętrzne drzwi drewniane są zaopatrzone w najlepsze uszczelki.

Drzwi drewniane dwuskrzydłowe na wymiar

Producenci oferują też wykonanie drzwi drewnianych na wymiar, które są rekomendowane w razie posiadania nienormatywnych otworów na drzwi. Z kolei dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne to propozycja dla inwestorów, którym zależy na niebanalnym designie. Jeśli poszukujemy drewnianych drzwi wejściowych dwuskrzydłowych na wymiar, warto skorzystać z oferty przedsiębiorstwa, które wykonuje nietypowe projekty na zamówienie, a zarazem daje kilkuletnią gwarancję na swoje produkty. W drzwi drewniane wstawia się efektowne szyby, na przykład witrażowe. Kupujący mogą także wybierać spośród wielu typów szyldów. Niezależnie od walorów estetycznych, wypada także położyć nacisk na pozostałe przymioty, którymi charakteryzują się dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne. Coraz częściej zaopatrzone są one w systemy antywłamaniowe, wobec tego są trudne do sforsowania. Zapewnia to domownikom znakomitą ochronę. Dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne mają również trzypunktowy zamek listwowy, a klient może zdecydować się na niski próg drewniany bądź aluminiowy. Do produkcji współczesnych drewnianych drzwi wejściowych wykorzystuje się wysokiej jakości lakiery, które zabezpieczają ich zewnętrzną powłokę przed niekorzystnym wpływem czynników atmosferycznych.

Siedziba:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]