21 kwietnia 2024

Hurtownia książek online – szeroka oferta publikacji z małych i dużych wydawnictw

Zapraszamy do sklepu z książkami online - tu zawsze kupicie to, czego potrzebujecie!

Czytanie książek ubogaca życie i jest wspaniałym sposobem na to, żeby choć na parę minut zapomnieć o naszych problemach. Mimo rozwoju w ubiegłym wieku mocnej konkurencji jakimi są kino, telewizja oraz internet, książki nadal będą stanowić istotny element naszego życia, gdyż nawet współcześnie rodzice na ogół starają się, by ich dzieci dużo czytały.

Czy obecnie warto wciąż czytać książki?

W minionych latach literatura drukowana nie jest tanią rozrywką, w szczególności z tego powodu, że od pandemii z 2020 r. cena papieru nieustannie rośnie. Lecz nie znaczy to, iż trzeba przestać kupować tradycyjne książki, zupełnie zrezygnować z czytania i czerpać przyjemność wyłącznie z telewizji. Ciężko wymienić wszystkie korzyści jakie przynosi codzienne poświęcanie czasu książce. Czytanie przed snem pomaga szybciej się rozluźnić i daje oczom odpoczynek od niepożądanego działania niebieskiego światła wydzielanego przez otaczające nas z każdej strony ekrany tabletów, telewizorów i telefonów. Gwarantuje to silniejszy sen, a w efekcie również po prostu lepsze samopoczucie. Częste oddawanie się lekturze to też świetny sposób na rozszerzanie słownictwa, a zatem i lepsze radzenie sobie w komunikacji z innymi w bezpośredniej rozmowie i na piśmie. Książki rozszerzają także horyzonty, bowiem pomagają poznać przekonania i pojmowanie świata osób z odległych kręgów religijnych, politycznych czy kulturowych.

Internetowe księgarnie i hurtownie książek – w nich zamówisz publikacje młodych autorów

Coraz więcej problemów sprawia dzisiaj kupowanie nowych książek w tradycyjnym sklepie. Drobne rodzinne księgarnie bankrutują z powodu bardzo wysokich kosztów ich prowadzenia. Z kolei supermarkety na swoich półkach oferują tylko dzieła najpopularniejszych pisarzy, gdyż jest to produkt, który bez trudu znajdzie nabywcę. Miłośnikom niszowych lektur, wciąż szukającym nowości i cieszących się z lektury publikacji debiutujących autorów, pozostają zakupy w internetowych księgarniach, często działających też w obszarze dystrybucji. Nabycie książek przez internet jest niezmiernie wygodne i przeważnie o wiele bardziej ekonomiczne. Księgarnie internetowe częstokroć oferują kilkuprocentowe zniżki (także na nowości wydawnicze), mają w ofercie powieści z niewielkich wydawnictw i często przy zakupach powyżej pewnej kwoty świadczą nieodpłatną wysyłkę.

Siedziba:
Księgarnia internetowa Motyle książkowe
Zwrotnicza 6
01-219 Warszawa