5 grudnia 2023

Kontenery na gruz i złom dla firm remontowych

Jeśli szukasz kontenerów budowlanych, odwiedź ten adres.

Kontenery na gruz mają bardzo ważną funkcję podczas wykonywania robót remontowo-budowlanych – pozwalają na legalne zutylizowanie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i innych pracach. Jakie kontenery stalowe są dostępne na rynku? Gdzie można je kupić?

Kontenery stalowe – wybierz najwyższą jakość

w naszym kraju wytwórstwem pojemnych i wytrzymałych kontenerów na odpady zajmuje się spółka Ekombud – w swojej ofercie posiada między innymi kontenery na złom i kontenery na gruz. Te rodzaje pojemników wykorzystują nie tylko firmy budowlane, ale też podmioty parające się wynajmowaniem kontenerów stalowych, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc resztek wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują również złom, gruz betonowy i ceglany oraz wszelkiego typu pozostałości poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

U producentów możemy wybierać z dużej ilości wariantów pojemników na odpady. Są muldy symetryczne i asymetryczne, pojemniki z plandeką, kontenery stalowe, kontenery otwarte, z pokrywą oraz mnóstwo innych modeli. Wśród obecnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najpopularniejsze są modele samowyładowcze, rolkowe, a także hakowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie na budowie albo w zakładzie produkcyjnym. W zależności od potrzeb można zaopatrzyć się w kontener lub otwarty. Na placach budowy często stosowane są także kontenery do transportu materiałów sypkich – z reguły są to modele samowyładowcze, które można szybko opróżnić.

Siedziba:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]