2 marca 2024

Maseczka z przyłbicą dla osób starszych, aktywnych i nie tylko

Dowiedz się więcej o masce wielokrotnego użytku na www.vitberg.com/firma/sklep/maseczki-ochronne/vitberg-mini-shield.

Koronawirus, który opanował cały glob, nieodwołalnie zmieniła nasze relacje społeczne oraz bieg życia. Reguły dystansu społecznego narzucają obowiązek używania różnych środków, które mają chronić nas przed realnym ryzykiem złapania tego niebezpiecznego wirusa. Idąc do kina bądź przychodni, gdzie na ogół napotykamy większe grono ludzi, winniśmy zawsze zakładać na usta i nos maskę ochronną. Co jednakże uczynić, jeśli z trudem nam się oddycha w zwykłej maseczce z tkaniny?

Lekka mini przyłbica ochrania równie dobrze jak maska chirurgiczna

Ci, którzy uważają ochronne maseczki z bawełny za nieporęczne i mają problemy z oddychaniem w trakcie ich używania, powinny zakupić ochronną mini przyłbicę. Takim środkiem ochrony osobistej jest m.in. maseczka wielokrotnego użytku Mini Shield firmy Vitberg. Zabezpiecza ona przed kontaktem z patogenami identycznie jak maseczka chirurgiczna, czyli kryje usta i nos, ale zarazem zapewnia swobodę oddychania. Jej największymi atutami są komfort, solidność i zaledwie kilkugramowa waga, nie wykraczająca poza 7-10 gramów. Ta mini przyłbica wyprodukowana jest z surowców, za sprawą których może być stosowana wiele razy. Jej przysłonę z tworzywa sztucznego po każdym założeniu można oczyścić, a samą maseczkę można także wyprać ręcznie (aż trzydzieści razy!) w wodzie z detergentem.

Kto może używać wielorazową maseczkę z przyłbicą?

Ochronną przyłbicy rekomenduje się używać każdemu, komu zależy na bezpieczeństwie, ale i na wygodzie. Osoby powyżej 60 roku życia, chorujące na astmę, mające ukończony 60 rok życia oraz sportowcy pozytywnie ocenią swobodę jaką daje taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona też idealna dla wszystkich, którzy mają obowiązek zakładać maseczki ochronne podczas wykonywania pracy. Mini Shield firmy Vitberg nie przeszkadza w noszeniu okularów, nie krępuje ruchów głowy, a jej stosowanie nawet przez wiele godzin nie jest kłopotliwe. Nie blokuje ona FaceID, co na pewno uznają za zaletę najmłodsi użytkownicy.

Siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]