5 grudnia 2023

Odzież jednorazowa z flizeliny – poznaj ofertę producenta

Pod tym linkiem dowiesz się wszystkiego o producencie odzieży roboczej jednorazowej.

Sektor spożywczy musi sprostać restrykcyjnym standardom w każdej fazie produkcji. W związku z tym niezwykle istotne jest, żeby pracownicy fabryk oraz zakładów wytwarzających żywność zostali wyposażeni w wysokiej jakości strój ochronny, dopuszczoną do wykorzystywania w tej branży. Firmy mogą zakupić takie artykuły m.in. w Global Food Hygiene, które jest polskim dystrybutorem oraz producentem jednorazowej odzieży ochronnej.

Oferta spółki Global Food Hygiene

Global Food Hygiene działa na krajowym rynku od przeszło 5 lat, a osiągnięte w Polsce sukcesy pozwoliły jej w 2020 r. otworzyć się również na rynki europejskie. Aktualnie w asortymencie firmy znajdują się części odzieży ochronnej, takie jak buty, fartuchy, czapki i czepki, maseczki wielowarstwowe, w tym także te zakrywające zarost oraz rękawice jednokrotnego i wielokrotnego zastosowania. Jednym z istotnych produktów marki są jednorazowe fartuchy foliowe w rolce opracowane osobiście przez zespół ekspertów firmy i produkowane z pomocą autorskiego wykrojnika. Global Food Hygiene może poszczycić się grupą ponad 800 odbiorców, którzy stosują jej artykuły. Produkcja także wygląda spektakularnie – z hali produkcyjnej wychodzi miesięcznie około 700 tyś fartuchów.

Co charakteryzuje tego producenta jednorazowej odzieży roboczej?

Trzeba podkreślić, iż marka Global Food Hygiene wciąż stara się sprostać potrzebom swoich odbiorców, nie tylko pod kątem zróżnicowania wytwarzanych przez nią elementów odzieży ochronnej. Firma kładzie nacisk na nieustający progres, wdrażając nowatorskie rozwiązania, jak i ulepszając zaplecze spółki (m.in. modernizując hale produkcyjne oraz magazynowe), za co przyznano jej wiele prestiżowych wyróżnień. Głównym zamierzeniem Global Food Hygiene jest integracja części procedur oraz bliska współpraca pomiędzy działami spółki, co w efekcie ma doprowadzić do osiągnięcia wysokiej wydajności w realizacji zamówień tak, by docierały one do klientów w przeciągu 24 godzin.

Siedziba:
Global Food Hygiene D.Urbański Spółka Komandytowa
Kuśnie 41D
98-200 Sieradz

Tel.: +48 43 827 36 66
E-mail: [email protected]