21 kwietnia 2024

Oryginalne części do Renault kupisz przez internet

Tutaj znajdziesz więcej szczegółów o Renault części Kraków

Samochody Renault wciąż są w Polsce popularne. Tylko w 2014 roku liczyły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Użytkownicy lubią rozmaite ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic. Statystyki pokazują, że w 2014 r. nasi rodacy kupili ponad 3500 pojazdów Megane oraz pięć tysięcy modeli Scenic. Megane jest popularny z uwagi na ekonomiczny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Sporym zainteresowaniem klientów cieszyło się również Renault Clio – w omawianym okresie zakupiono prawie 2800 egzemplarzy tego modelu.

Części zamienne Renault – które najczęściej się psują?

Nabyłeś wymarzony auto i pragniesz jak najporządniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do rozlicznych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w odpowiednio zaopatrzonych sklepach www. Można w nich znaleźć elementy podwozia, układu chłodzenia, silnika oraz nadwozia, jak i wiele pozostałych. Z opinii użytkowników wynika, iż często psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na usterki tego elementu narzekają posiadacze modelu Clio. Kłopoty podobnej natury mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, chociaż w tym przypadku awarii ulega również ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się oryginalne części Renault

Regularne przeglądy techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się części eksploatacyjnych to gwarancja długiego korzystania z auta tej francuskiej marki. Dostępne w sklepach internetowych części są dedykowane zarówno dla osób prywatnych, chcących własnoręcznie wymienić niedziałające podzespoły, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Siedziba:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]