2 marca 2024

Producent drzwi drewnianych – szeroki wybór produktów i kompleksowa obsługa

Producent drzwi drewnianych - sprawdźcie co może wam zaoferować.

Oknostol jest firmą, która może pochwalić się wieloletnią praktyką w produkcji różnego typu modułów stolarki drzwiowej i okiennej. Lata obecności na rynku spowodowało, że jej pracownicy gwarantują klientom najwyższą jakość sporządzanych produktów oraz obsługi klienta. Ramy okienne przedsiębiorstwa Oknostol cechuje nie tylko ich solidność, ale także wysoka ergonomia, będące wynikiem wykorzystania w toku ich wykonywania nowoczesnych technologii. Poza oknami w ofercie Oknostol znajdują się też drzwi zewnętrzne i wewnętrzne o świetnych parametrach. Przy opracowaniu, wytwarzaniu oraz składaniu modułów stolarki otworowej ekspertami przedsiębiorstwa kieruje troska o osiągnięcie czterech ideałów: zadowolenia użytkownika, całkowitej wygody użytkowania produktów, ich absolutnego bezpieczeństwa, jak również wysokiej jakości.

Czym cechują się produkty małopolskiego producenta drzwi drewnianych?

Oknostol jako producent okien i drzwi drewnianych charakteryzuje się wysoką dbałością o jakość swoich produktów. Oferowane przez firmę drzwi drewniane na wymiar to idealne rozwiązanie dla konsumentów, którzy poszukują niestandardowych, ale nieprzeciętnie funkcjonalnych oraz wytrzymałych produktów. Gwarantują one domownikom wysoką wygodę – skutecznie odgradzają od zgiełku z zewnątrz i są świetną izolację termiczną, co jest istotne nie tylko zimą, ale również podczas nasilonych upałów. Ten producent drzwi drewnianych nadzwyczaj dużą wagę przykłada również do kwestii bezpieczeństwa własnych wyrobów – wyposaża się je w systemy utrudniające włamania. Całość uzupełnia ich oryginalny, atrakcyjny wygląd. Drzwi drewniane Oknostol wykonywane są zawsze z surowców wysokiej klasy, tym samym utrzymują przez długi okres zarówno walory wizualne, jak i swoją funkcjonalność.

Drzwi drewniane na wymiar – kompleksowa obsługa

Ten wytwarzający drzwi wewnętrzne małopolski producent pozostawia w tyle konkurencję również na polu kontaktów z klientami. Każda osoba, która zdecydowała się na skorzystanie z usług Oknostol może liczyć na nieodpłatną konsultację przy doborze właściwego modelu drzwi, a także pomiar w domu, dzięki któremu założenie drzwi przebiegnie bez niespodzianek. Najbardziej wymagający klienci mają zaś sposobność zamówienia drzwi drewnianych wytworzonych na podstawie ich spersonalizowany szkicu, znakomicie zharmonizowanych ze ściśle sprecyzowaną wizją. Odnosić się to nie tylko rodzaju wykończenia ościeżnicy i skrzydła, ale też ich formatu.

Siedziba:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]