2 marca 2024

Profesjonalne środki czystości

Więcej szczegółów o środkach do czyszczenia.

Żeby zachować czystość – tak w firmie lub obiekcie użyteczności publicznej, jak i w domu – potrzebne są odpowiednie preparaty oraz sprzęty. O ile do prostych prac porządkowych zazwyczaj wystarczające okażą się podstawowe narzędzia i uniwersalne preparaty, to sporo prac będzie wymagało użycia chemii przemysłowej. Profesjonalne środki czystości pozwalają uporać się nawet z ciężkimi zabrudzeniami, gwarantując łatwe sprzątanie i likwidację niebezpiecznych dla zdrowia elementów. Jakie środki czystości oferują wytwórcy i hurtownicy chemii profesjonalnej?

Chemia gospodarcza – dla klientów indywidualnych, jak i firm

Oferta profesjonalnych środków czyszczące skierowana jest zarówno do przedsiębiorstw (przede wszystkim ekip sprzątających), jak i klientów indywidualnych. W ofercie firm produkujących i sprzedających chemię przemysłową znajdziemy środki, dzięki którym wyeliminujemy brud z różnych powierzchni – także tych chropowatych i tym samym ciężkich do dokładnego wyczyszczenia. Są wśród nich preparaty sporządzone z myślą o likwidacji specyficznych zabrudzeń, m.in. wykwitów pleśni, graffiti, kamienia kotłowego czy też tłustych osadów.

Chemia profesjonalna – profesjonalna konserwacja powłok

Profesjonalne środki czyszczące pozwalają również na ochronę oraz konserwację powierzchni w znacznym stopniu wystawionych na destrukcyjne działanie różnych elementów i wandalizm. Znajdziemy wśród nich impregnaty do przedmiotów wykonanych z drewna, środki do zabezpieczenia metali przed korozją, preparaty chroniące przed graffiti, a także specjalistyczne powłoki akrylowe i polimerowe. Warto wspomnieć, iż powłoki polimerowe i akrylowe przeznaczone są do rozmaitych powierzchni (m.in. linoleum bądź betonu) i nie tylko chronią je przed zabrudzeniami, ale też nadają im ładny wygląd.

Siedziba:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]