21 kwietnia 2024
winnica online, sklep z winem online

Wyśmienite trunki z całego świata i na zamówienie – Winnica online

Wino to nieodzowny kompan szykownych obiadów, ważnych wydarzeń i przyjęć okolicznościowych. Istnieje tyle jego typów, ile odmian winorośli, z których się je produkuje, a bogactwo aromatów, smaków i różnica cen między poszczególnymi gatunkami oraz rocznikami jest zapewne największa wśród świata alkoholi.

Poszukujesz wina o unikatowym aromacie? Kup je w sklepie z winem!

Planując ważne przyjęcie lub kupując wino dla siebie zwykle sięgamy po trunki sprzedawane w pobliskim markecie. Dostaniemy tam pospolite wina w niskiej cenie, aczkolwiek rzadko oferowane są tam trunków o naprawdę niecodziennym aromacie. Na dodatek częstokroć przy zakupie jesteśmy zmuszeni opierać się jedynie o dane z etykiety, bo kadra sklepu przeważnie nie dysponuje odpowiednią wiedzą, żeby doradzić w doborze właściwej butelki. Osoby, które chcą perfekcyjnie dobrać wino pod planowany posiłek bądź które poszukują nowych, interesujących smaków wina, powinni więc zaufać pasji i doświadczeniu pracowników sklepów ukierunkowanych przede wszystkim na sprzedaż wina.

Sklep z winem z Krakowa – co ma w swojej ofercie?

Sklep z winem Winnica w Krakowie oferuje nie tylko dokładnie wybrane wino z całego świata (m.in.. z Niemiec czy z Rumunii, ale również miody pitne, wina wzmacniane okowitą i cydry oraz ręcznie wytwarzane czekolady. W ofercie sklepu dostępne są również dziesięciolitrowe wina Bag in Box, które idealnie nadają się na eventy ze znaczną ilością gości i których plusem jest bardzo dobry stosunek jego kosztu do jakości i objętości napoju. Sklep Winnica sam sprowadza wina, toteż oferowane są tu alkohole nie spotykane zazwyczaj na krajowym rynku. Winnica organizuje również degustacje i szkolenia, a na szczególne zamówienie wyszukuje i ściąga do kraju doskonałe na upominek wina rocznikowe. Na stronie sklepu można złożyć zamówienie na wino online, a także skorzystać z unikalnej usługi “Poczty winiarskiej” na obszarze Krakowa i okolic, która polega na dowiezieniu bliskiej osobie prezentu z winem.

Siedziba:
WINNICA Alina Kudela
ul. Kazimierza Wielkiego 124
30-082 Kraków

Tel.: +48 12 638 25 10
E-mail: [email protected]