5 grudnia 2023

Wytrzymałe blachy trapezowe na dach – niedrogie rozwiązanie

Zamów blachy trapezowe dachowe na https://www.regamet.pl/blacha-trapezowa/.

Blachy trapezowe tworzą wytrzymałe pokrycie, są tanie i mogą być stosowane zarówno w przypadku domów jednorodzinnych, jak i składnic czy hal produkcyjnych. Dlaczego blacha trapezowa ostatnio bardzo popularna?

Trapez na dach – niedroga a jednocześnie trwała blacha

Nazwa blachy trapezowej pochodzi od jej kształtu – arkusze mają przetłoczenia w przypominające trapez. Proces jej układania jest bardzo prosty – poradzi sobie z tym każda brygada budowlana. Materiał jest ceniony także z uwagi na atuty ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i montaż nie niosą za sobą znacznych kosztów. Z uwagi na niską cenę artykułu i bezproblemowy montaż, blacha trapezowa jest coraz szerzej wykorzystywana do kładzenia pokryć dachowych i może być świetną alternatywą dla droższej blachy na rąbek. Rozwiązanie to charakteryzuje się doskonałą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową będzie trwać w dobrej kondycji przez kilkadziesiąt lat. Do tego jest bardzo lekki, dysponuje wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne i negatywne czynniki atmosferyczne.

Gdzie może być zastosowana blacha trapezowa?

Blacha trapezowa doskonale sprawdzi się jako pokrycie dachu domu jednorodzinnego o nieskomplikowanej bryle, m.in. w stylu minimalistycznym. Korzystnie wygląda na obiektach z dachem o ogromnej powierzchni, pasuje zarówno do domów drewnianych, jak i murowanych. Może być też wykorzystywana wszędzie tam, gdzie z różnych okoliczności nie można stosować standardowych dachówek ceramicznych. Blacha trapezowa będzie też znakomicie prezentować się jako wykończenie magazynów, wiat lub budynków gospodarczych. Blachy trapezowe dachową powinno się zamawiać bezpośrednio od producenta. Dzięki temu mamy pewność, iż materiał jest najwyższej jakości i spełni nasze oczekiwania. Producenci posiadają bogatą paletę kolorów blach trapezowych, a także akcesoria dodatkowe, np. orynnowanie dachu.

Siedziba:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08