21 kwietnia 2024
opakowania szklane hurt

Zakupy w polskiej hurtowni opakowań szklanych – to się opłaca!

Przetwórstwo żywności jest gałęzią gospodarki, która dopóki będzie żyć ludzkość nie wstrzyma działalności. Mimo tego, iż spora część rynku towarów spożywczych należy do potężnych koncernów, jest to także branża, w której świetnie radzą sobie małe przedsiębiorstwa, o ile zachęcą odbiorcę do swojego pysznego, autorskiego lub zdrowego wyrobu. Gotowa do sprzedaży żywność musi być opakowana tak, aby wyrób długo zachował zdatność do spożycia, a zatem np. w szklane słoiczki i butelki. Plusem tego typu opakowań jest to, iż są bardziej ekologiczne, gdyż można je recyklingować.

Hurtowy zakup butelek oraz słoików najlepiej od rodzimego hurtownika

Wiadomym jest, że oferty adresowane do nabywcy indywidualnego rozmijają się dużo ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten ostatni, nawet jeśli jest niedużą manufakturą wytwarzającą takie artykuły, jak np. pasty warzywne, soki albo konfitury, będzie potrzebować rok w rok nie kilkuset opakowań ze szkła, ale ilości zdecydowanie przekraczające liczbę kilku tysięcy sztuk. Zakup słoików i butelek w hurcie będzie tym samym dla niego jednocześnie formą redukcji kosztów, bo zamawiając opakowania w hurtowych ilościach przeważnie można oczekiwać znacznego rabatu od dystrybutora, ale dodatkowo oszczędnością czasu transportu, wszak jedną dostawą można zaspokoić zapotrzebowanie firmy nawet na kilka miesięcy. Wydatek na hurtowy zakup pojemników ze szkła jeszcze bardziej zmniejszy się, gdy zamówimy je u rodzimego dostawcy butelek i słoików. Tym sposobem również otrzyma opakowania szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – co znajduje się w jej asortymencie?

Hurtowi dostawcy opakowań szklanych mają w swoim asortymencie rozmaitego kształtu i pojemności butelki ze szkła (świetne do rozlewania wina, piwa lub soków) i słoje. Dowożone są one do klienta na paletach zdolnych pomieścić – zależnie od rozmiaru opakowań – po 800, 1300, a nawet 2700 sztuk danego opakowania. Firmy dysponujące własnymi samochodami dostawczymi mogą również odebrać zamówiony towar wprost ze składu hurtowni. Wraz z słoiczkami i butelkami w hurcie można dodatkowo nabyć odpowiadającą ilość innych potrzebnych elementów, jak korki, nakrętki czy kapsle dopasowane do wybranego typu opakowania.

Siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]